ניקוי וילונות במפעל כולל פירוק והרכבה


יש מספר אפשרויות כאשר אתם רוצים לבדוק על ניקוי הוילונות שלכם כאשר אתם יכולים לבחור בהתאם לסוג הוילונות שלכם ובהתאם למה שנוח לכם.

  1. 1. ניקוי וילונות בבית הלקוח – יש את האפשרות שכוללת את ניקוי הוילונות שלכם ללא צורך בפירוק והרכבה כאשר כל הניקיון מתבצע בבית הלקוח כאשר הוילונות עדיין תלויים. יש לכך יתרונות רבים שחוסכים לכם זמן יקר ומבצעים את התיקון והניקוי בבית שלכם תוך מספר שעות בלי שתרגישו.

  1. 2. ניקוי וילונות במפעל כולל פירוק והרכבה – האפשרות האחרת היא יכולה להתאים גם למקרים בהם קשה לנקות את הוילונות בגלל אזור מורכב בו הם נמצאים או במקרה שבו יש צורך להשתמש בחומרים מיוחדים כדי לנקות את הוילונות בצורה מושלמת.

  1. אצלנו בחמישה כוכבים שמים דגש על התוצאה ולכן אנחנו נעשה את הכל כדי שהתוצאה תהיה מושלמת ואתם תהיו מרוצים מניקוי הוילונות שלכם. במידה ויש צורך לבצע ניקוי בחומרים מיוחדים ויש צורך לפרק את הוילונות אתם יכולים לקבל תוך זמן קצר שירות של ניקוי וילונות במפעל שכולל פירוק והרכבה של הוילונות.

ניקוי וילונות במפעל – אנחנו נעשה הכל בשבילכם


אם אתם דואגים לגבי התהליך של פירוק והרכבת הוילונות אתם יכולים להיות רגועים כי אנחנו נבצע לכם את כל מה שצריך כולל פירוק של הוילונות והובלה שלהם אל המפעל שלנו כדי שיעברו ניקיון יסודי ולאחר מכן גם שירות של הרכבת הוילונות מחדש אצלכם בבית.


צרו קשר כבר עכשיו וקבלו את כל הפרטים וגם מתנה מיוחדת מיאתנו


מלא את פרטייך והצטרף לקבלת
עדכונים והצעות מיוחדות:

שם מלא טלפון מייל
מאשר את הרשמתי וקבלת מתנה!

5 כוכבים, ניקוי שטיחים וריפודים – בהנהלת יוסי מזרחי | טל :  052-2-317-888  052-652-2626