שיקום נזקי הצפה ושריפה

במקרה של שריפה או הצתה אנחנו כאן בשבילכם:  לשקם , לנקות ולהחזיר לקדמותו כל מצב קטסטרופלי ככל שיהיה . ע"מ לשקם את נזק הנכס, לנו חשוב ביותר לשקם נזקי מים. אנו שואבים את המים והלחות מכל אובייקט שנפגע, ומבצעים ייבוש מוחלט של הרצפות.

תגובה מהירה מונעת התפשטות המים וחדירתם למקומות יבשים. נקיטת פעולה תמנע את הצורך של החלפת שטיחים והפרקט, ותמנע נזק בלתי הפיך לאריזות קרטון במחסנים, ציוד אלקטרוני וריהוט במשרד. לכן הגעתנו לאזור היא מהמהירות והיעילות ביותר.
לפעמים יש מקרים בלתי נשמעים של שריפה או הצתה אבל אתם יכולים להיות רגועים ולדעת שאנחנו כאן בשבילכם:  לשקם , לנקות ולהחזיר לקדמותו כל מצב קטסטרופלי ככל שיהיה. על מנת לשקם את נזק הנכס, לנו חשוב ביותר לשקם נזקי מים. אנו שואבים את המים והלחות מכל אובייקט שנפגע, ומבצעים ייבוש מוחלט של הרצפות כדי למנוע את הנזק לשטיחים. מעבר לכך גם במקרה של עובש שנגרם לאחר רטיבות של השטיח יש לנו מגוון גדול של פתרונות כדי למנוע את הבעיות.


שיקום נזקי הצפה

תגובה מהירה מונעת התפשטות המים וחדירתם למקומות יבשים. נקיטת פעולה תמנע את הצורך בהחלפת השטיחים והפרקט, ותמנע נזק בלתי הפיך לאריזות קרטון במחסנים ,ציוד אלקטרוני וריהוט במשרד. לכן הגעתנו לאזור היא המהירות והיעילות ביותר שקיימות בתחום. מעבר לטיפול מהיר אנחנו גם משתמשים בציוד המתקדם ביותר וכל צוות שיגיע אליכם מצויד במכונות שאיבה וייבוש הפועלות במהירות ויעילות על מנת לצמצם את הנזק מהר ככל שניתן.


טיפול בעובש על השטיחים

גם אם מדובר על ניקוי שטיח יקר שעובר במשפחות שלכם כבר דורות ואתם רוצים לשמור עליו מנזקי עובש וגם אם מדובר בשטיחים בעסק שלכם אנחנו יכולים לשחזר את השטיח גם לאחר שהתחיל להצטבר עליו עובש.


ניקוי עובש מכל סוגי הרהיטים

אנו מסלקים עובש מכל סוגי הריהוט תוך שימוש בחומרים אנטי בקטריאליים.  למניעה , דיכוי עובש,בקטריות וריחות רעים. כמו כן לחברתנו יבשני לחות.חברת חמישה כוכבים מצוידת במכונות שאיבה וייבוש הפועלות במהירות ויעילות על מנת לצמצם את הנזק מהר ככל שניתן.

מלאו את הפרטים כבר עכשיו וקבלו הצעה משתלמת במיוחד


מלא את פרטייך והצטרף לקבלת
עדכונים והצעות מיוחדות:

שם מלא טלפון מייל
מאשר את הרשמתי וקבלת מתנה!

5 כוכבים, ניקוי שטיחים וריפודים – בהנהלת יוסי מזרחי | טל :  052-2-317-888  052-652-2626