איך לנקות ספת בד

אם בחרתם בספות בד בחרתם בנוחות, במגע נעים ורך ובמחיר זול יותר יחסית לספות מעור. לספות בד יש כמה יתרונות אך יש גם כמה חסרונות, כשהעיקרי בהם הוא הנטייה שלהם להתלכלך. מספיק שישבתם עליהן עם כוס קפה והיא נשפכה או שאכלתם ונוצר כתם, ובטח אם יש לכם ילדים קטנים בבית… אבל החדשות הטובות הן שאפשר לבצע ניקוי ספות בד אך צריך לדעת איך לעשות את זה. אז הנה כמה טיפים איך לנקות ספת בד, מה לעשות ולא פחות חשוב מכך, מה לא לעשות.
הכי חשוב – לא לחכות
הדבר החשוב ביותר במידה ונוצר כתם הוא לא לחכות. ככל שיעבור יותר זמן מרגע היווצרותו, כך היכולת שלכם לנקות אותו תפחת. כל מה שצריך לעשות הוא קודם כל לספוג את הנוזל המלכלך ואת זה אתם יכולים לעשות באמצעות מגבת, מגבת נייר או מגבון לח, ולאחר שספגתם לקחת את חומר הניקוי המתאים ולנקות בעדינות את הכתם. חשוב לא לשפשף באגרסיביות כי זה יכול לגרום לנזק לספה וגם להרחיב את הכתם.
נקו עם חומר הניקוי המתאים
אז איך לנקות ספת בד מבלי לפגוע בבד? הכי חשוב, לעשות שימוש בחומר הניקוי המתאים לבד. יש הוראות יצרן שמפרטים בדרך כלל באילו חומרים להשתמש ואילו חומרים עלולים לגרום לנזק, וחשוב להקפיד על ההוראות הללו במלואן. יש סוגי בדים שונים – בדים טבעיים, בדים סינטתיים וג’אקרד או אלקנטרה, ולכל סוג של בד יש את החומר איתו אפשר לנקות.
עוד דברים חשובים
אם אתם מורידים את הריפודים מהספה בשביל לכבס אותם, וודאו שהם אכן מיועדים לכביסה. עוגמת הנפש שעלולה להיות לכם עם התוצאות של כיבוס ריפוד שאסור לכבס תהיה גדולה. חשוב גם להימנע מהרטבה ביתית של הספות בצורה לא מקצועית. בשביל זה יש חברות ניקוי שעושות את זה בצורה נכונה וגם מייבשות את הבד בצורה נכונה, ועדיף לא להתעסק עם זה.
בשביל לא לצבור לכלוך, כדאי לתחזק באופן שוטף את ניקוי הספות ואת זה אפשר לעשות על ידי שאיבה קבועה וניקיון מידי של כל כתם קטן.

ספה מבד איך לנקות

תוכן עיניינים

אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב facebook
Facebook

צרו איתנו קשר בטופס

שירותי החברה

                Call Now Button