המורכבויות שבניקוי וילונות גלילה

אחד מפתרונות העיצוב השימושיים והנוחים שניתן להכניס לבית, בכל הקשור לשליטה בכניסת האור הטבעי לבית, הוא וילונות גלילה. וילונות גלילה מאפשרים לך באמצעות מנגנון הגלילה הייחודי שלהם לשלוט באורך הווילון או בזווית הפתיחה שלהם וכך לדייק את עוצמתו של אור השמש הנכנס לבית לשינת צהריים נעימה, לקריאת ספר באור רך או להצפת הבית כולו באור השמש וכל זאת מבלי למנוע מאוויר לנשוב בחופשיות אל תוך הבית. כיום, וילונות הגלילה אינם מוגבלים לתריסים הוונציאנים פשוטי המראה שיוצרים באופן מידי מראה של מתחם משרדים בבית ומגיעים במגוון רחב של סגנונות עיצוב, דוגמאות, חומרים וצבעים ומשמשים כפריט עיצובי נפלא ושימושי לכל בית.

המורכבויות שבניקוי וילונות גלילה

עם זאת, יתרונותיהם הפרקטיים של ווילונות הגלילה הם גם בדיוק אלו שיוצרים את המורכבות הרבה בכל הקשור לניקיונם. העובדה כי הווילון פונה מצדו האחד אל החוץ מזמין כניסה של לכלוך רב על פני משטח הווילון ובתוכו, בעיקר כשמדובר בווילונות גלילה מבד. רובנו איננו מקפידים על ניקוי וילונות גלילה ולכלוך רב נצבר עליהם. בעיה נוספת בניקיון וילונות אלה טמון במנגנון. מנגנונים אלה שעשויים להיות בהפעלה ידנית על ידי מנגנון משיכה או בהפעלה חשמלית, הם כר פורה להצטברות לכלוך רב והגישה אל תוך המנגנון לרוב מסובכת מאוד. משמעות הדבר היא שהלכלוך הרב המצטבר במתקן יחזור אל הווילונות בכל פעם שנסגור ונפתח את הווילונות, לא משנה כמה נצליח לנקות אותם באופן מוצלח כאשר הם מוסטים.

כיצד נשמור על ניקיונם של וילונות הגלילה?

על מנת להבטיח כי יהיה ניתן לשמור על ניקיון הווילונות, מומלץ להיעזר באנשי מקצוע מנוסים שיהיו בעלי הידע הנדרש על מנת לפרק את הוילונות ולגשת אל המנגנון, לנקותו היטב ולכבס את הוילונות בציוד ייעודי ובחומרים המתאימים על מנת להבטיח כי הווילונות יעברו ניקיון יסודי. מומלץ לבצע את התהליך אחת לשנה. חשוב לוודא כי החברה אליה אנו פונים מנוסה בניקוי וילונות גלילה וכי יש להם את הידע, הניסיון, הצוות והציוד הנדרש על מנת לספק לך שירות מתאים ואיכותי.

ניקוי וילון גלילה

תוכן עיניינים

אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב facebook
Facebook

צרו איתנו קשר בטופס

שירותי החברה

                Call Now Button