ניקוי וילונות בסביון

קשה מאד למצוא כיום בתים ודירות שאין להם וילונות. וילונות נחשבים לאביזר פרקטי מצד אחד אך גם אביזר אווירה ועיצוב מצד שני.

וילונות נהוג להתאים בהתאם לחלון, למשל, וילונות לחדרי שינה בדרך כלל, יהיו כהים בכדי למנוע מאור להיכנס, יהיו יחסית עבים בכדי לתרום לבידוד לרעשים. וילונות לחדר אוכל או סלון יהיו יותר בעלי מטרה אופנתית ועיצוב מאשר מטרה פרקטית.

כך או כך בלי קשר למטרת הווילונות, הן מוצר הצריך ניקוי בדיוק כמו כל מוצר אחר בבית.

סיכונים בניקוי ווילונות

=       גרימת נזק בתהליך הפירוק וההרכבה

=       ניקוי ווילון כשהוא מותקן יכול להיות לא בטיחותי (עמידה על כיסא, שולחן, סולם או משטח לא יציב)

=       וילונות מחומרים מיוחדים כמו בד יכולים להתכווץ, להתקמט, לספוג כתמי ניקיון (משימוש בחומר לא מתאים)

ניקוי וילונות בסביון- עד הבית

ניקוי ווילון יכול להיות משימה מעצבנת שרבים נוטים לדחות אותה לימים אחרים או מחכים לחודש הפסח לניקיונות. אם זאת, לא ניתן ולא מומלץ, להשאיר את הווילון במטבח ספוג כתמים או בסלון ספוג אבק, לכן יש אפשרות להזמין חברת ניקוי מקצועית לווילונות.

ניקיון מקצועי הוא מפתח לחיסכון בזמן, חיסכון ברכישת חומרים מתאימים (שלא ייגרם נזק) ובמיוחד, חיסכון בכאב ראש של ביצוע הניקוי.

חברת חמישה כוכבים היא חברת ניקוי שטחים, ספות ווילונות מוכרת וותיקה בתחום. עובדי החברה מיומנים, מעניקים יחס אישי ומגיעים לכל מקום, כולל סביון ואזורים נוספים במרכז.

שיטות נפוצות לניקוי ווילונות

=       שיטת ניקוי בשטיפה או קיטור- שיטה זו עושה שימוש במים רגילים או במים חמים היוצרים מקיטור, מתאימה למרבית הווילונות במיוחד אלו שאינם מבדים עבים.

=       ניקוי יבש רגיל/עדין- שיטה זו מבוססת על ניקוי יבש הנותן דגש לחומר כימים הסופגים ואוספים לכלוך. שיטה זו מתאימה בעיקר לווילונות בד על סוגיהן.

 אחת לכמה זמן כדאי לנקות את הווילון?

ישראלים אוהבים כיווני אוויר וחלונות, חלון פתוח מצד אחד, נותן תחושה נעימה, מצד שני, ללא ווילון זה הופך ליותר מדי פתוח. לכן, בבתים ודירות יש נטייה להתקין ווילונות כמעט לכל חלון, דבר שמשפיע על מידת החשיפה של הווילון ללכלוך.

מגורים בשכונה סואנת מבחינת תחבורה תחשוף את הווילון לפיח ועשן, מגורים בסמוך לדרך עפר או אזור בנייה מייצרת כמויות של אבק, ווילון במטבח סופג ריחות ונתזים וכך הלאה.

ההמלצה הכללית ביחס לניקוי ווילונות בסביון, היא לבצע ניקוי אחת לתקופה של חצי שנה עד שנה, בהתאם לכמות החשיפה למפגעים חיצוניים.

ניקוי וילון בבית

תוכן עיניינים

אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב facebook
Facebook

צרו איתנו קשר בטופס

שירותי החברה

                Call Now Button