ניקוי וילונות ברעננה

גרים ברעננה? צריכים ניקוי לוילון גלילה?

וילון הגלילה הוא אחד מהוילונות הנפוצים ביותר בישראל והוא מספק הן פתרון איכותי להצללה של חדרים ומשרדים והן פתרון איכותי לבידוד מחום ומקור. תחזוקה קבועה של וילון הגלילה כוללת ברוב המקרים ניקיון יסודי במטרה למנוע מאבק ומזהמים נוספים להצטבר בחלל החדרים של הבית או של המשרד שלכם. אם אתם מחפשים שירות מקצועי לניקוי וילונות ברעננה והסביבה, חשוב שתפנו לחברה מובילה וותיקה בתחום היכולה לספק לכם פתרון יעיל לכל גודל של וילון ללא צורך בהורדת הוילון מהקיר.

איך שומרים על וילון גלילה?

תהליך ניקוי הוילון מתחיל עם פתיחת הוילון עד סופו והורדת שכבת האבק משני הצדדים שלו. התהליך נמשך בהתאם לגודל הוילון וכאשר מדובר על וילונות גבוהים, העבודה יכולה להימשך גם מספר שעות. לאחר ביצוע שאיבת האבק מוילון הגלילה, מנקים אותו עם מטלית לחה באמצעות חומרי ניקוי ייעודיים אשר מונעים פגיעה בבד הוילון. בתום התהליך משאירים את הוילון פתוח למספר שעות על מנת שיתאוורר ויתייבש. ישנם דגמים שונים של וילונות גלילה כמו וילון הזברה העשוי מ-2 שכבות של בד. תהליך הניקוי של וילון גלילה זברה יהיה מעט שונה מכיוון שיהיה צורך לבצע ניקוי של 2 שכבות הבד בזמן מלאכת הניקוי.

שאיבה יסודית לצורך ניקוי הוילון

תהליך ניקוי השאיבה חייב להיות יסודי ביותר ובצורה עדינה על מנת לא להרוס את בד הוילון או להביא לכדי קימוט הבד. דרגת השאיבה עם שואב האבק תהיה גבוהה בכדי להגיע לכל גרגירי האבק הקטנים ביותר כולל מזיקים קטנים הנצמדים לוילון ומקשים את הניקוי שלו רק עם מטליות. פעולה זו של ניקוי וילונות ברעננה והסביבה לבתי מגורים ומשרדים, יעילה גם לאנשים הסובלים מאלרגיה לאבקני פרחים מסוימים ונשימה של גרגרי האבקנים הנצמדים על גבי הוילון מעוררת אצלם תגובה אלרגית.

חברה מקצועית לניקוי וילונות ברעננה

לקבלת הצעת מחיר משתלמת ביותר לשירותי ניקוי וילונות ברעננה והסביבה, צרו קשר עם חברת חמישה כוכבים המביאה אליכם את השיטות הטובות ביותר לניקוי וילונות הנפתחים ונסגרים בצורת גלילה. שיטות הניקוי המתקדמות של החברה מאפשרות שמירה אופטימלית על הוילון שלכם וביצוע מלאכת הניקוי לכל סוגי וילונות הגלילה בכל הגדלים והדגמים.

תוכן עיניינים

אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב facebook
Facebook

צרו איתנו קשר בטופס

שירותי החברה

                Call Now Button