ניקוי וילונות רומאים

יש לכם וילון רומאי בבית או בבית העסק? צריכים שירותי ניקיון?

וילון רומאי הוא אחד הוילונות הפופולריים ביותר בישראל בבתי עסק ובבתי מגורים. הוא מגיע במגוון רחב של בדים עם מראה יוקרתי ומרשים. תפירת הבד מתבצעת במכונות מתקדמות על מנת שהוא יחזיק לשנים רבות ולכן ההמלצה היא להזמין ניקוי וילונות רומאים במקרה והוילון מלוכלך ולא לקנות וילונות חדשים שלא לצורך. שירותי הניקוי יכולים להתבצע בבית או בבית העסק שלכם, או לחילופין באמצעות ניקוי יבש לאחר פירוק הוילון. אתם לא נדרשים לעשות כלום, אלא להזמין רק את אנשי המקצוע לצורך ניקוי הוילון שלכם.

ניקוי וילון רומאי רך

וילון רומאי “רך” הוא סוג מסוים של וילון הכולל קפלים מאוד קטנים ועדינים. הניקוי שלו במקרה זה חייב להיות מאוד עדין. בדרך כלל הוא מגיע בצבע אחיד וחלק והוא מאפשר החדרת מעט אור מבחוץ מצד אחד, עם שמירה על בידוד איכותי מפני קרני השמש מצד שני. אם הוילון שלכם מגיע עם מנגנון חשמלי, הוא גם ניתן לניקוי באותה צורה כמו מנגנון ידני ואין גם הבדל מבחינת שיטת הניקוי המתבצעת במקום. המנקים מגיעים עם סולמות גבוהים וציוד מקצועי לניקוי סוג הבד שלכם. על פי סוג הבד, אנשי הצוות יבחרו את סוג חומרי הניקוי של הוילון במטרה שהצבע ישמר ולא תהיה פגיעה בבד הוילון בטווח הארוך.

מומחים לניקוי וילונות גדולים ורחבים

אם יש לכם וילונות רומאים בבית או בבית העסק ואתם מעוניינים לנקות אותם בצורה יסודית, כדאי לכם להזמין שירותי ניקוי וילונות רומאים כאן דרך האתר. אנחנו בחברת חמישה כוכבים מציעים לכם 2 סוגי שירותים מקצועיים לניקוי עמוק של וילונות – שירות המתבצע בבית או בבית העסק שלכם, או שירות המתבצע במרכז הניקוי שלנו הכולל גם שירותי ניקוי יבש מתקדמים. דרך האתר תוכלו לקבל הצעת מחיר התואמת את גודל הוילון ומספר הוילונות הנדרשים לניקוי.

ניקוי וילונות רומאים מחברה מקצועית

רוצים לדעת עוד על ניקוי וילונות רומאים? מחפשים אנשי מקצוע מומחים בתחום? זה הזמן לפנות אלינו לשירותי ניקוי מתקדמים לוילונות בכל גודל ודגם. אנחנו בחברת חמישה כוכבים פועלים בתחום ניקוי הוילונות כבר למעלה מ-30 שנה ברציפות ויכולים לבצע את הניקוי בצורה יעילה ובמחיר הוגן במיוחד.

ניקוי ווילונות כולל פירוק

תוכן עיניינים

אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב facebook
Facebook

צרו איתנו קשר בטופס

שירותי החברה

                Call Now Button