ניקוי וילונות תל אביב יפו

גרים באיזור תל אביב? מחפשים מומחים לניקוי וילונות?

שירות ניקוי וילונות תל אביב יפו מתאים לכל סוגי הוילונות – מוילונות גלילה ועד וילונות הזזה חשמליים או ידניים. חלק גדול מהוילונות הפופולריים היום ניתנים לניקוי במקום באמצעות ציוד מותאם וחומרי ניקוי ייעודיים. וילונות הנדרשים לפירוק וניקוי יבש, מועברים למרכז תפעולי מקצועי המבצע את הניקוי היסודי של הוילון עם שירות החזרה של הוילון למקום כאשר הוא נקי ועם ריח מצויין. השירות ניתן באיזור תל אביב הן למגזר הפרטי והן למגזר העסקי עם אפשרות לבצע ניקיון גם לוילונות המותקנים בגובה רב.

שירות מקצועי לניקוי ספות בתל אביב והסביבה

מלבד שירותי ניקוי של וילונות, תוכלו להזמין במקביל גם שירות ניקוי ספות בתל אביב והסביבה המותאם לסוג הספה שלכם. אם יש לכם ספות ישנות בבית הדורשות ניקוי יסודי, יש לכם אפשרות להזמין ניקוי של ספות ווילונות באמצעות לחץ קיטור. הניקוי נחשב לעמוק במיוחד המגיע לבסיס הסיבים של הבד וזאת בכדי לנקות את הבד באופן יסודי מחיידקים, אבק, קרדית האבק, עובש, ריחות של בישול או עישון, כתמי שמן וזיעה.

ניקוי וילונות תל אביב באמצעות לחץ קיטור

לחץ הקיטור מתבצע באמצעות מכשור מתקדם המשחרר את לחץ הקיטור בטמפרטורה מאוד גבוהה. המים החודרים לבד הוילון מביאים להוצאת כל הכתמים מתוך הבד. למעשה, כאשר אתם מזמינים שירות מקצועי לניקוי וילונות תל אביב והסביבה, אתם חוסכים לכם את הצורך בקנייה של וילונות חדשים. במקרים מסויימים, כאשר הוילונות מלוכלכים באופן משמעותי, ניתן להזמין ניקוי יבש וילונות בתל אביב עם שירות פירוק של הוילון ואיסוף הוילון למקום תפעולי לניקוי יסודי. את השירות לניקוי יבש וילונות בתל אביב, תוכלי להזמין דרך האתר ולקבל את השירות הטוב ביותר לאיסוף, ניקוי והחזרת הוילון כאשר הוא יבש ונקי במיוחד.

הזמנת שירות של ניקוי וילונות תל אביב יפו

למידע נוסף על ניקוי וילונות תל אביב יפו, התקשרו עכשיו לחברת חמישה כוכבים ותקבלו מצוות החברה את כל המידע הרלוונטי לוילונות שלכם. חברת חמישה כוכבים מביאה איתה ידע רב וניסיון משמעותי בתחום עם צוות מיומן בעל ניסיון של יותר מ-30 בטיפול בוילונות וספות מכל סוגי הבדים והדגמים.

תוכן עיניינים

אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב facebook
Facebook

צרו איתנו קשר בטופס

שירותי החברה

                Call Now Button