ניקוי וילונות

ניקוי וילונות בבית הלקוח במחיר הטוב בישראל

מ 55 ₪ למטר רץ!

ניקוי וילונות
וילונות הם מרכיב מאד עיקרי בעיצוב הפנים של כל בית ועסק. הם מעניקים לנו את ההצללה וההגנה הנדרשת מן השמש וכמובן פרטיות. בהתאם לכך, וילונות לרוב עשויים מבדים כבדים וארוכים וביחס למיקום שלהם הם צוברים הרבה מאד אבק, פיח ולכלוך. רבים נזכרים לנקות את הוילונות שלהם אחת לשנה, או אפילו כמה שנים, ושוכחים מהנזקים הבריאותיים שיכולים להיגרם להם עקב כך.

למה לנקות וילונות
וילונות שאינם נקיים עלולים לגרום לכמה נזקים, לצד נראות אסתטית מרושלת ביותר (עיקרון מאד בעייתי אם מדובר בבית עסק). הוילון שלנו פונה פנימה אבל גם החוצה ועם התיעוש הקיים בחוץ נראה הרבה מאד פיח וזיהום שנתפס בבד הוילון שלנו מבחוץ, אבל גם מבפנים. לצד העובדה שזה משחיר את הוילון, אנחנו גם אלו שנושמים וסופגים את כל הרעלנים שנקלטים בבד ובכך הבריאות שלנו ניזוקה.

איך מנקים וילונות
ישנן לא מעט שיטות לנקות וילונות, אך הדבר העיקרי ביותר בניקוי עצמו הוא דווקא האבחון המקדים. ישנם עשרות סוגי וילונות וסוגי בדים ולכן לא כל סגנון ניקוי מתאים לכל וילון. כמו כן, הרבה מהווילונות שקיימים בשוק הם בכלל וילונות חכמים, הנעים על גבי צירים ומותקנים בקרבת חשמל. לכן, חברת חמישה כוכבים, לאחר צבירת ניסיון של 30 שנים, בחרה בשיטה הוורטיקלית, מבטיחה חיסכון בזמן, יעילות, הגנה על הווילון ומרכיביו ועוד.

ניקוי וילונות במפעל חמישה כוכבים
עוד מרכיב חשוב בניסיון של חמישה כוכבים הוא הבחירה המושכלת לבצע את הניקוי של הווילון שלכם במפעל ולא בביתכם. כפי שכבר הבנתם הליך הניקוי כולל בתוכו כמה שלבים ומכונות ולכן ניוד של כל האלמנטים הללו לבית אחד הוא בעייתי ואפילו גורם לבלגן עצום ללקוח. לכן, המהירות של השיטה, לצד היעילות שלה בבית המפעל מבטיחה תוצר מושלם שמוחזר אליכם במהרה ובלי כאבי ראש.
אם אתם לא בטוחים אם הווילונות שלכם צריכים ניקוי ואיך בכלל להתחיל את ההליך, כל מה שצריך זה להתקשר לחמישה כוכבים ולקבל אוזן קשבת וסיוע.

לסיכום
ניקוי וילונות הוא דבר שחשוב ביותר שיש להתמיד בו כדיי לשמור על אסתטיות של הבית, של העסק ועל הבריאות שלנו. את הניקוי המושלם והמהיר ביותר נוכל לקבל במסגרת שירותי חברת חמישה כוכבים הוותיקה.

תוכן עיניינים

אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב facebook
Facebook

צרו איתנו קשר בטופס

שירותי החברה

                Call Now Button