ניקוי וילנות גלילה

וילונות הבית שלכם מלוכלכים? צריכים אנשי מקצוע?

לפני שאתם מתחילים לנקות באופן עצמאי וילון גלילה, חשוב שתדעו כי ניקוי לא נכון יכול להרוס את הוילון בצורה בלתי הפיכה. חשוב לבצע ניקוי וילנות גלילה באמצעות שואב אבק המיועד במיוחד לוילונות. שואב האבק יכול לשאוב גם חלקיקי אבק קטנים ולנקות את הוילון בצורה יעילה ומהירה. זו למעשה הדרך הטובה ביותר לנקות חומרים מזהמים מהאוויר בבית שלכם וליצור סביבה בריאה יותר עבורכם ועבור בני המשפחה הגרים בבית. העבודה יכולה להתבצע בכל גודל של וילון, כולל וילונות ענקיים בלובי של בתי מלון או מוסדות ציבוריים.

טיפול בכתמים קשים בוילון גלילה

כתמים קשים הנמצאים בוילונות גלילה או צבע ככה המופיע על גבי בד הוילון, אינו מחייב אתכם לקנות וילון חדש. חשוב לדעת כי גם כתמים קשים בוילונות הגלילה ניתנים להסרה. את ווילונות הגלילה אסור לכבס במכונת כביסה במידה ואתם רוצים לשמור על הבד שלהם לאורך זמן וללא כתמים. הוילון נגלל כלפי מעלה והוא מוצמד לצינור ייעודי, לכן הורדת הוילון במקרים מסוימים דורשת גם ציוד מקצועי ומותאם בטיחותית לביצוע העבודה. הדבר נכון בעיקר בווילונות גדולים וגבוהים אשר הגישה אליהם היא מוגבלת.

להזמין ניקוי או לקנות חדש?

אחת השאלות שעולות לגבי וילונות גלילה היא האם כדאי להזמין וילון חדש לאחר שהוא תופס כתמים או להזמין שירותי ניקיון בכדי לחדש את הוילון. במקרה זה, ניקוי וילנות גלילה הוא משתלם הרבה יותר והוא מחזיק בדרך כלל לתקופה ארוכה במידה ורמת זיהום האוויר באזור שלכם אינה גבוהה במיוחד. כל וילון בשלב מסוים יתפוס אבק וחומרים מזהמים ולא ניתן למנוע זאת באופן מוחלט, אם כן הפתרון הטוב ביותר בכדי לשמר וילון גלילה איכותי לטווח הארוך ולשנים רבות, הוא להזמין כל תקופה שירותי ניקיון מקצועיים.

ניקוי וילנות גלילה מחברה מקצועית

להזמנה של שירותי ניקוי וילנות גלילה, צרו קשר עם חברת חמישה כוכבים הפועלת בתחום ניקוי הוילונות למגזר העסקי, הפרטי והציבורי כבר למעלה מ-30 שנים ברציפות. הניסיון של צוות החברה יסייע לכם להגיע לתוצאה הטובה ביותר של תהליך הניקוי וכתוצאה מכך גם לניקוי של מזהמים בחלל הפנימי של המבנה שלכם.

תוכן עיניינים

אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב facebook
Facebook

צרו איתנו קשר בטופס

שירותי החברה

                Call Now Button