ניקוי ותיקון שטיחים

יש לכם שטיחים יפים בבית הזקוקים לניקוי ותיקון?

ניקוי ותיקון שטיחים מבצעים היום עם מכשור מתקדם המעניק לשטיח מראה מושלם חדש ומרהיב. המכשור המתקדם היום לניקוי שטיחים מחייב את איסוף השטיח מהבית שלכם וביצוע הניקוי על ידי אנשי מקצוע מיומנים. פעולות כמו שאיבת אבק וניקוי עם מטאטא אינם יכולים להחזיר לשטיח שלכם את צבעו ולעיתים גם פעולות הניקיון הפשוטות אינן יכולות להעלים ריח או כמות גדולה של אבק. אם יש לכם שטיחים בבית שאתם מאוד אוהבים, יש לכם אפשרות להזמין שירות ניקיון ותיקון לשטיח ולקבל את השטיח שלכם כאשר הוא במצב משופר, נקי ועם ריח נפלא.

כל כמה זמן מומלץ לעשות ניקוי שטיח מקצועי?

ניקוי שטיח מקצועי מומלץ לעשות לפחות פעם בשנה ממספר סיבות. דבר ראשון הבריאות שלכם ושל בני המשפחה החיים בבית. האבק והריחות הנצברים בשטיחים מביא לקחת שבני המשפחה בבית נושמים את הלכלוך בשטיח לאורך כל הימים. אם יש לכם ילדים או מבוגרים אלרגים בבית לצמחייה מסויימת או לקרדית האבק, ניקיון השטיח באופן מקצועי הוא הכרחי בהחלט. השטיח סופג אבקנים מבחוץ ואבק מבית אותו אתם נושמים ביום יום. אם יש לכם בבית שטיח משי, ניקוי שטיח משי חשוב שתבצע גם כן עם מכשור מתאים. ניקוי שטיח משי צריך להיות מותאם לשטיח מכיוון שאילו שטיחים עדינים ויקרים וניתן לבצע את הניקוי רק עם חומרי ניקוי ייעודיים לכך.

ניקוי שטיח שאגי ושטיחים פרסיים

שטיחים עבים הקולטים כמות גדולה של אבק דורשים ניקיון יסודי במיוחד. ניקוי שטיח שאגי למשל או שטיח פרסי דורש מכשור מתקדם לניקוי מקסימלי. שטיח שאגי מומלץ לנקות פעמיים בשנה על ידי מכונת קיטור וחומרי ניקוי ייעודיים לשטיח. ניקוי שטיחים פרסיים גם כן מתבצעת בצורה מבוקרת מכיוון שצפיפות הסיבים של השטיח הפרסי היא גדולה יותר יחסית לשטיחים אחרים. ניקוי שטיחים פרסיים מתבצע באמצעות טבילות באמבט ייעודי והברשה של השטיח עם מברשת מותאמת לכך. העבודה עם השטיח הפרסי היא עדינה מאוד מכיוון שניקוי לא מקצועי יכול ליצור קרעים קטנים בבד השטיח אשר ישפיעו על המראה שלו בעתיד.

ניקוי ותיקון שטיחים עם צוות מומחים

להזמנת ניקוי ותיקון שטיחים עם מומחים בתחום, צרו קשר עכשיו עם חברת חמישה כוכבים הנחשבת לאחת החברות הותיקות בישראל בתחום. עם ניסיון של 3 עשורים ברציפות, צוות החברה ידאג לטפל בכל סוגי השטיחים שלכם בצורה מקצועית ומדוייקת על מנת להעניק לשטיחים שלכם למראה חדש ומרהיב.

תוכן עיניינים

אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב facebook
Facebook

צרו איתנו קשר בטופס

שירותי החברה

                Call Now Button