ניקוי יבש לשטיחים

ניקיון יבש היא שיטה ייחודית לניקוי שטיחים, בגדים, ספות, חפצים מבד וכל זאת ללא שימוש ישירות במים.

השיטה מבוססת על שימוש בחומרים ניקיון כימיים מיוחדים, הסופגים באופן אקטיבי את הלכלוך, האבק והחיידקים ועל ידי כך מנקים את השטיח.

5 שאלות על איך עובד ניקוי יבש לשטיחים

מהו התהליך הטכני של הניקוי?

חומר ניקיון כימי מיוחד, לעיתים כמה סוגים, נמרח/מפזור על השטיח למשך זמן מסוים (בהתאם להוראות השימוש). במהלך הזמן הזה החומר הכימי סופג/עובר ללכלוך ומשנה את המרקם שלו ומפריד אותו מהיכן שהוא נמצא או דבוק וגורם לו לנשור לתוך השטיח. לאחר מכן החומר הכימי נשאב באמצעות שואב עוצמתי.

חומרי הניקיון בהם נעשה שימוש בניקוי יבש, מייצרים מידה מסוימת של לחות לשטיח שאחר כך מצריכה ייבוש קצר.

היכן מבצעים ניקוי יבש לשטיחים?

ניתן לבצע את הניקוי בבית הלקוח וניתן לקחת את השטיח לחנות הניקוי של החברה. איכות תוצאת הניקוי בחנות תהיה יסודית וחזקה יותר מאשר זו שבבית, מכיוון שנעשה גם שימוש במכונת ניעור וקרצוף (שכמובן לא ניתן להביא לבית), אם זאת משך הזמן לניקוי בבית קצר משמעותית מניקוי שאינו בבית.

אילו יתרונות יש בניקוי יבש?

ניקוי יבש נחשב בטיחותי יותר עבור הסיבים של השטיח במיוחד עבור שטיחים מחומרים טבעיים, וניתן לחזור להשתמש בשטיח כמעט מיד לאחר הניקוי.

איך בוחרים חברה לניקוי יבש?

ניסיון, שירות והמלצות. לחברת חמישה כוכבים ניקוי שטחים, ספות, יש ניסיון של 3 עשורים, שירות יחס אישי עד הבית וטונות של המלצות.

האם ניקוי יבש טוב יותר משיטות ניקוי אחרות?

שיטת ניקוי מבוססת קיטור ואדים או ניקוי בשטיפה במים הן שיטות יעילות בדומה לשיטת הניקוי היבש והן מגיעות לתוצאות משמעותיות בניקוי, בהפגת ריחות ובכלל.

הבחירה בשיטת הניקוי צריכה להיות בהתאם לסוג השטיח עצמו והשיטה הכי מתאימה שתשמור עליו שלא ייגרם לו נזק.

האם ניתן לבצע ניקוי יבש בבית?

ברמה העקרונית זה אפשרי. יש לרכוש את חומרי הניקיון המתאימים לניקוי יבש ובהמשך לאחר הפיזור והמריחה לבצע שאיבה, סביר להניח שהתוצאה תהיה מניחה את הדעת.

במקרים שבהם השטיח דהה, יש בו ריח ועובש, כתמים, ככל הנראה יהיה צורך בניקוי ייבש משמעותי יותר העושה שימוש במוכנת ניעור, קרצוף ובמיוחד בשואב  תעשייתי בעל עוצמת שאיבה חזקה.

ניקוי שטיח מחיר

תוכן עיניינים

אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב facebook
Facebook

צרו איתנו קשר בטופס

שירותי החברה

                Call Now Button