ניקוי ספה מבד

לרוב אנו משקיעים כל כך הרבה אנרגיות בעיצוב הסלון ומשקיעים מחשבה רבה ופעמים רבות גם סכומי עתק על-מנת להתאים ספות יפות, מעוצבות ונעימות לסלון הבית. למרבה הצער, עם השנים משנות הספות את מראן ומקבלות “תוספות אופי” ייחודיות. השימוש התכוף, השתוללויות של הילדים או כוס משקה שזלגה על הריפוד בהיסח הדעת, גורמות לכתמים שונים לעטר את הספות והמראה המוזנח של הספות משפיע על מראה הסלון כולו. עם זאת, ניקוי ספות בד אחת לתקופה אינו חשוב רק כדי לשמור על מראה, אלא מבטיח כי נוכל למנוע את הצטברותם של חיידקים, עובשים וריח רע המשתחררים בדרך קבע לחלל האוויר ומזיקים לבריאות. לכן, על-מנת ליהנות מספות נעימות לאורך זמן, אלו כמה טיפים לניקוי ספה מבד שיסייעו לתחזק את הספות.
 

לא חייבים להשתמש בחומרי ניקוי יקרים ורעילים לביצוע ניקוי ספה מבד

  • ניתן לבצע ניקוי ספה מבד בקלות באמצעות מגבון לח פשוט וסטנדרטי כל עוד ניגש אל הכתם כמה שיותר מוקדם.
  • באמצעות מטלית נקייה הטבולה בתערובת חומץ לבן המדולל במים ביחס 1:2, ניתן להמיס כתמים שנוצרו על הספה והחומץ אף ישאיר שכבת מגן דקה שתמנע מהספה להתלכלך בקלות ותשמור על הבד רך.
  • לא משנה באיזה חומר נבחר, חשוב מאוד לא לשפשף בכוח את הכתם. פעולה זו רק תגרום לו להתפשט. יש לספוג את הנוזל ולנקות בעדינות.

אבק ומוצקים

על-מנת להיפטר מלכלוכים שמקורם מחלקיקי חומר כמו אבק, שיער, חול ופירורי מזון, מומלץ לשאוב את הספות באמצעות שואב האבק אחת לשבועיים לפחות.

כתמי שתן

שתן שהושאר על ספה על ידי בעלי חיים או ילדים קטנים עשוי להשאיר כתמים מכוערים בעלי ריח חריף הקשים מאוד להסרה. ראשית, נספוג באמצעות מטלית לחה מעט את נוזל השתן ככל שניתן. בקערית נערבב מים חמים עם לימון ומלח, נשפוך על הכתם ונשרה כרבע שעה. באמצעות מברשת בעלת סיבים רכים נבריש את הכתם ולאחר מכן נייבש היטב.
 

לניקיון יסודי יש להיעזר באנשי מקצוע

פעם בשנה לפחות, על-מנת באמת לבצע ניקוי ספה מבד שיאריך את ימיה, מומלץ לפנות לחברת ניקיון שתבצע ניקוי יסודי, תרענן ותחדש את הבד ותגרום להן להפיץ ריח נעים בבית.

ניקוי ספת בד

תוכן עיניינים

אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב facebook
Facebook

צרו איתנו קשר בטופס

שירותי החברה

                Call Now Button