ניקוי ספות ראשון לציון

עסקים רבים מחזיקים במתחם קבלת הקהל שלהם פינות ישיבה. לאורך השנים, יישבו מאות ואף אלפי לקוחות על הספות, לפעמים יאכלו וישתו, לפעמים מלווים בילדים, ומצב הרהיטים המרופדים ילך וידרדר עם הזמן כתוצאה מהשימוש האינטנסיבי. ההזנחה ניכרת היטב על ריפוד רהיטים ועשויה לגרום לרתיעה ולשוות תדמית רשלנית לבית העסק שלך. על מנת לשמור על מצב הריפוד תקין ומזמין למראה, “5 כוכבים” ניקוי שטיחים וריפודים מזמינה אותך ליהנות משירותי ניקוי ספות איכותיים ומקצועיים. בערים השונות בהן סיפקנו לעסקים שירותי ניקוי ספות ראשון לציון הייתה אחת הערים הבולטות.

שימושים שונים לשירותי “5 כוכבים”

  • ניקיון יסודי של כיסאות אולמות קולנוע, תיאטראות ואודיטוריומים וחידושם.
  • חידוש הרהיטים המרופדים והווילונות במוסדות ציבוריים ובעסקים.
  • לפריטי ריהוט איכותיים בסלון עם ריפודים מחומרים יקרים נדרש שירות מקצועי שיחדש את הריהוט במלאכה עדינה שתשמור על שלמותם ועל מראם לאורך זמן.

שירות “5 כוכבים” מבטיח יתרונות רבים

  • עסקים רבים מפורסמים בישראל הינם לקוחות מרוצים של “5 כוכבים” ניקוי שטיחים וריפודים כמו חברת הוט, factory 54, ו-M&H. בכל הקשור לניקוי ספות ראשון לציון היא עיר המלאה בלקוחות מרוצים של חברתנו.
  • יש לנו אמון מלא במוצר שלנו ובאיכות השירות. אצלנו אין “חאפרים” – אנו מעסיקים אך ורק עובדים ישראלים חוקיים שעברו הכשרה מקצועית מקיפה. במידה ואיכות העבודה לא תהיה לשביעות רצונך, יוחזר לך מלא התשלום על העבודה כחלק מהאחריות המלאה שלנו.
  • שיטות ניקוי מתקדמות ייחודיות – שיטת הג’נטל קלין (Gentle Clean) אינה פוגמת בסיבי האריג ושומרת על השטיח כאילו נקנה היום ללא אפקט שחיקה. שיטת הווט קלין (Wet Clean) מנקה לעומק וביעילות מרבית.
  • ניקיון ספות הבד בבית אינו חשוב רק למראה נעים ולתחושת ניקיון. עבור בריאותם של דיירי הבית, ובעיקר הילדים, מדובר בשירות חיוני של ממש. הניקיון היסודי כולל חיטוי ממרבצי חיידקים, חומרים אלרגניים ומקרדית אבק הבית המזיקים לבריאות ומגרים את נשימתם של חולי אסתמה.
  • כל חומרי הניקוי שלנו ידידותיים לסביבה ובאישור משרד הבריאות האמריקאי.

לפרטים נוספים על השירות הייחודי ולהזמנת ניקוי ספות ברמה הגבוהה ביותר ניתן להתקשר עכשיו.

ראשל"צ ניקוי ספות

תוכן עיניינים

אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב facebook
Facebook

צרו איתנו קשר בטופס

שירותי החברה

                Call Now Button