ניקוי ריפודים – אל תעשו את זה לבד

חברת חמישה מתמחה בתחום ניקוי השטיחים והרהיטים לרבות ניקוי ריפודים שונים מכל הסוגים. חברתנו מקפידה על ביצוע עבודה יסודית ומדויקת. על מנת להשיג מטרה זו, אנו מבצעים אבחון מדויק של סוג הריפוד וסוג הכתמים שיש להסיר, כך נוכל להתאים את שיטות העבודה והחומרים הטובים ביותר למטרת הניקוי. 

ניקוי ריפודים – אל תעשו את זה לבד

ניקוי ריפודים הינה משימה מאתגרת שרבים מאיתנו עשויים להיתקל בה במהלך חיינו. אנשים רבים מנסים לטפל בכתמים בכוחות עצמם ועשויים לגלות כי למעשה גרמו לנזקים בלתי הפיכים. בין הטעויות הנפוצות נוכל לראות גם:

  • שיטת ניקיון – על מנת לנקות ריפוד מסוים בדרך הנכונה יהיה עליכם להתאים את שיטת העבודה לסוג הבד והרכיבים שלו. כך שתוכלו לשמור על איכותו ומראהו ולא להסב לו נזק. 
  • חומר לא מתאים – כיוון שאין אנו מגיעים מתחום הניקיון, כל מה שאנו יכולים לעשות הוא לבחור את חומר הניקוי שנראה לנו הכי מתאים. אך פעמים רבות אנו עשויים לבחור בחומר אשר לא מתאים לסוג הריפוד אשר אנו רוצים לנקות. דבר עלול לגרום לנזקים בלתי הפיכים לריפוד עצמו. כך גם בשעה שהחומר יהיה מרוכז מידי. 

חומרים מזיקים לאדם – כשאנו חושבים על ניקיון, הדבר הראשון שעולה לראש זה “כמה שיותר חזק, יותר טוב”. אך האמת היא כי חומרי ניקוי חזקים יכולים לעשות נזק רב ולא רק לריפוד. חומרי ניקוי תעשייתיים חזקים רבים עשויים להיות מסוכנים גם לבני האדם. הדבר עלול לגרום לתגובה אלרגית וגירודים, ולעיתים אף לכוויות כימיות בדרגות שונות. אל תקחו את הסיכון הזה, פנו לחברה מקצועית שתבצע את העבודה עבורכם.

כל סוג של בד זקוק לניקוי

חשוב להבין כי כל סוג של בד יכול לצבור לכלוך, חיידקים וריח רע עם הזמן. כך גם כל הריפודים אשר נוכחים בבית או במקום העבודה שלנו. על מנת להבטיח כי הריפוד יישאר נקי ולא יגרום לבעיות נשימה ואלרגיות עקב האבק, תוכלו לפנות אל חברת חמישה כוכבים, אשר תשמח לעמוד לשירותכם ולהעניק לכם את שירותי ניקוי הריפודים המקצועי ביותר בתחום.

ריפודים ניקוי

תוכן עיניינים

אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב facebook
Facebook

צרו איתנו קשר בטופס

שירותי החברה

                Call Now Button