ניקוי שטיחים אצלנו במפעל

הכול על ניקוי שטיחים,תחזוקתם ולמה כדאי להשאיר את המטלה הזאת למקצועניים.

שטיח לא נקי ומוכתם משפיע ישירות על העיצוב והמראה הכללי של הבית. אנשים שפורסים שטיח על מנת לכסות רצפה לא סמפטית, צריכים אף יותר לשים דגש על שמירת השטיח שלהם נקי,רענן ומחודש. ניקוי שטיח באופן עצמאי היא דרך מקובלת לנקות שטיחים אך לטווח הארוך אינו יעיל. ניקוי השטיחים העצמאי לרוב נעשה על ידי שימוש בשואב אבק ובמקרה של שטיח קל משקל ניעור ידני.

במקרים של שטיח מסיבי ניתן רק לשאוב את השטיח ולהשתמש להסרת כתמים במקציפים שונים שלעיתים לצערנו מכתימים את השטיח אף יותר. בחברה המתמחה בניקוי שטיחים קיימות מכונות בעלות עוצמה המיועדות לניעור מסיבי של השטיח. כמו כן, קיים שימוש בחומרים מיוחדים שנמצאים בחברה לניקוי שטיחים שאינם מכתימים ונמכרים רק לבעלי חברות ולא ניתן למצוא אותם על המדפים.

חברות לניקוי השטיחים דואגות לפרק ולקחת את השטיח מבית הלקוח ובסיום העבודה להחזירו ולהרכיבו במידת הצורך בבית הלקוח בצורה יעילה ומקצועית. מה עלינו לבדוק כשאנו בוחרים חברה לניקוי שטיחים ? יש לוודא שהחברה עומדת בזמנים שנוחים לכם ושזמן שהיית השטיח במפעל עומד על צפייתכם. יש לוודא שהחומרים שהחברה משתמשת בה הינם ידידותיים לסביבה ומותאמים לכל סוג שטיח. יש לוודא שמירה על הצבעים המקוריים של השטיח ואופציה לחידוש המראה. יש לוודא שהחברה שבחרתם מתמחה בניקוי כל סוגי השטיחים (צמר , בד , שטיח לולאות , שטיח לבד שטיח שעיר ועוד…) על מנת שיוכלו להתאים את סוג ועוצמת הניקוי לשטיח שלכם.

ניקוי שטיחים במפעל

במפעלינו אנו מנערים את השטיח במכונת ניעור מיוחדת, שמוציאה את כל החול והלכלוך שהצטברו. לאחר מכן, השטיח נכנס למכונה המציפה אותו בחומר ניקוי בתוספת הברשה וקרצוף, חיטוי קרדית אבק הבית ,ואז נעשית שטיפה במים נקיים להוצאת שארי הלכלוך ומשם לסחיטה וייבוש .
תהליך זה מנקה ומחטא את השטיח באופן מושלם! כמו כן, קיים בחברותינו שירות של תיקון שטיחים, חידוש קנטים, חידוש פרנזים, והקשחת השטיח.

יש לוודא שלחברה יש עובדים המתמחים בתיקון פרנזים וקצוות שטיח.

מפעל לניקוי שטיחים

תוכן עיניינים

אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב facebook
Facebook

צרו איתנו קשר בטופס

שירותי החברה

                Call Now Button