ניקוי שטיחים בהוד השרון

השטיח שלכם מלוכלך? מחפשים אנשי ניקוי בהוד השרון?

שטיח בכל גודל הצובר אבק ולכלוך יכול להוות מקור משמעותי לזיהום אוויר ומקור לאלרגיה למי שאלרגי לקרדית האבק או לאבקנים של פרחים ועצים מסוימים. שירותי ניקוי שטיחים בהוד השרון מתבצעים באמצעות מכונות מתקדמות וחדישות כאשר הניקוי יכול להתבצע בבית שלכם או במכון ניקוי ייעודי. שיטת הניקוי מתבצעת באמצעות 7 שלבים מסודרים במטרה להגיע לניקוי עמוד ככל הניתן של השטיח. כאשר מדובר על שטיחים יקרים במיוחד כמו שטיחים פרסיים, שיטת הניקוי מתבצע בתהליך עדין מאוד על מנת לא לפגוע בסיבי הבד של השטיח שלכם.

מומחים לניקוי שטיחים בשיטות מתקדמות

תדירות ניקוי של שטיחים צריכה להיות לפחות פעם בשנה וזה תלוי במידה רבה ברמת הזיהום והאבק הקיים בסמוך לבית שלכם. במידה וקיימים אתרי בנייה רבים באזור המגורים שלכם יתכן ותדרשו לנקות את השטיח כל חצי שנה על מנת לשמור אותו נקי מחומרים מזהמים. מלבד זאת, גם השימוש של השטיח משפיע על התחזוקה שלו ואם מדובר בשטיח אשר דורכים עליו עם נעליים כמה פעמים במהלך היום, תצטרכו לנקות אותו באופן יסודי גם כן. ככל שהשטיח שלכם יותר עבה, הוא יקלוט יותר חומרים מזהמים וגרגרי אבק ולכן ניקוי יסודי של השטיח הוא חשוב בכדי למנוע את חדירת המזהמים הללו לאוויר שאתם נושמים בתוך הבית.

איך מנקים שטיח פרסי עבדה?

שיטות הניקוי של השטיחים הפרסיים כוללות בין היתר גם הבשרה של השטיח תוך כדי טבילות של השטיח באמבטיה מיוחדת. חומרי הניקוי הם מיוחדים ולא ניתן להשתמש בכל חומר ניקוי לצורך זה. אם אתם מחפשים שירותים מקצועיים לניקוי שטיחים בהוד השרון והסביבה, חשוב שתפנו לחברה מנוסה וותיקה בתחום המחזיקה את כל הציוד המתקדם ביותר לניקוי של שטיחים עבים ויקרים. יתכן ויהיה צורך לבצע ניקוי באמצעות מכונת קיטור במטרה להוציא את כל הלכלוך הכבד בתוך השטיח.

הזמנת ניקוי שטיחים בהוד השרון

להזמנת שירותים מקצועיים לניקוי שטיחים בהוד השרון, צרו קשר עם חברת חמישה כוכבים המביאה אליכם את שיטות הניקוי המתקדמות ביותר היום לשטיחים. צוות החברה יגיע אליכם הבית ויבדוק את סוג השטיח ויספק לכם הצעת מחיר משתלמת המותאמת לתקציב שלכם.

תוכן עיניינים

אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב facebook
Facebook

צרו איתנו קשר בטופס

שירותי החברה

                Call Now Button