ניקוי שטיחים ביתי

שטיח הוא אחד האביזרים המרכזיים בבית, הוא גם פרקטי וגם עיצובי, גם מייצר אווירה וגם משלים שילוב עם הריהוט.

בכדי שהשטיח ימשיך להיות כל הדברים הללו ונוספים, חשוב לשמור עליו וחשוב לנקות אותו ולנקות אותו נכון ובצורה טובה.   

למה לנקות שטיחים?

שטיחים נמצאים במקומות אסטרטגיים בבית, בסלון, בחדרים, במיוחד בחדרי ילדים ולעיתים גם בפינת האוכל. שטיחים אלו, סופגים כל יום אבק, לכלוך ונוצרים בהם כתמים, חלק גדול מהלכלוך והכתמים לא נראים במבט ראשון, אבל הם שם.

הלכלוך והכתמים, מורידים באופן הדרגתי את החיות של השטיח, הצבע נראה פחות חי והשטיח נראה יותר ויותר דהוי. בנוסף, שאריות אוכל שנפלו בין הסיבים יכולים לייצר בקטריות, אבק שנצבר מתערבב באוויר נשימה של מי שיושב או משחק על השטיח.

ניקוי מאפשר הארכת חייו של השטיח ושימוש יעיל ונוח בו לעוד הרבה שנים.

ניקוי שטיחים עצמי VS ניקוי שטיחים מקצועי

למעשה שתי הגישות הללו לניקוי שטיחים ביתי, לא צריכות לעמוד אחד כנגד השני, אלא הן אחת משלימה את השנייה.

ניקוי שטיח באופן עצמי, משתלב כחלק מניקיון שוטף של הבית, בדרך כלל על ידי שאיבה, ניעור השטיח ושימוש בחומר ניקוי שטיחים. שיטות אלו אכן מנקות את השטיח אבל לא עד הסוף, לניקוי יסודי צריך להגיע לקרקעית השטיח.

לניקוי יסודי, צריכים כבר ניקוי שטיחים ביתי מקצועי המתבצע אחת לתקופה. ניקוי שמתחיל בשאיבה עוצמתית של שואב תעשייתי בעל יכולות גבוהות משל השואב הביתי, חומרי ניקוי מיוחדים שאינם זמינים בסופרמרקט, צריך להכניס (לפעמים באמצעות הזרקה) את החומר לבסיס השטיח, לקרצף ולבצע עוד פעולות שתכליתן לבצע טיפול עומק, תרתי משמע.

היכן  מבצעים ניקוי שטחים ביתי?

במרבית הפעמים הניקוי מתבצע בבית הלקוח, עובדי חברת חמישה כוכבים לניקוי שטיחים מגיעים אליכם הבייתה עם כל הציוד והחומרים ומבצעים ניקוי.

במקרים מסוימים בהתאם לסוג השטיח ובעיקר בהתאם למצבו מבחינת צורכי הניקיון, ייתכן והשטיח יילקח לחנות לעבור ניקוי יבש או ניקוי באמצעים חזקים יותר כמו מכונת ניעור וקרצוף.

 הידעתם? גם לשטיח יש הוראות יצרן

רבים לא מודעים לכך, אך שטיחים מגיעים עם הוראות יצרן לניקוי ולא משנה מאיזה חומר או איזה סוג שטיח מדובר. במרבית הפעמים ההוראות מודפסות על נייר או בד בתחתית השטיח. בשטיחים, מומלץ מאד לפעול בהתאם להוראות ולהימנע מניקוי לא מוסדר או ניקוי על בסיס עצות סבתא למיניהן.

חולון ניקוי שטיח

תוכן עיניינים

אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב facebook
Facebook

צרו איתנו קשר בטופס

שירותי החברה

                Call Now Button