ניקוי שטיחים וריפודים

זקוקים לניקוי מקצועי לשטיחים ולספות שלכם? אתם במקום הנכון!

אם יש לכם ספה מלוכלת ושטיחים שלא עברו ניקוי יסודי הרבה זמן, יש לכם אפשרות להזמין ניקוי שטיחים וריפודים מקצועי הכולל שימוש בחומרי ניקוי ייעודיים לסוג הריפוד של הספות בבית וסוג הבד ממנו עשויים השטיחים שלכם. ניקוי השטיח מתבצע במרכז מקצועי לניקוי שטיחים עם מכשיר בטכנולוגיה מתקדמת המאפשרים ניקוי וייבוש יסודי של כל סוגי השטיחים. בנוסף לכך, תוכלו להזמין גם שירות ניקוי ותיקון של שטיחים יוקרתיים כמו שטיחים פרסיים בעלות משתלמת במיוחד.  

ניקוי ריפודים של ספות ומזרונים מכל הסוגים

הספות במשרד שלכם מלוכלכות? המנקים של המשרד לא מצליחים להוציא את הכתמים מהספה? על מנת שהספה שלכם תיראה כמו חדשה וללא כתמים, תוכלו להזמין שירות לניקוי ריפודים לכל סוגי הספות כגון ספות עור, ספות זמש (עור הפוך) ספות בד טבעי, ספות בד סינטטי וספות מעור סינטטי. שירות ניקוי ריפודים למשרדים מתבצע במשרד שלכם באמצעות ציוד איכותי לניקוי ספות כאשר כל עבודת ניקוי מותאמת לסוג הספה שלכם. ניקוי ריפודים למשרדים לספות מעור מתבצע בצורה עדינה ועם חומרי ניקוי מותאמים על מנת לא להרוס את הריפוד. לעומת זאת, ניקוי ספות מבד מתבצע באמצעות ציוד ייחודי המחדיר חומרי ניקוי ומים לעומק הבד לניקוי עמוק של סיבי הבד עד להוצאת הכתמים עם שואב מיוחד בשלב הסופי.

ניקוי שטיחים מקיר לקיר למשרדים ובתים

שטיחים הנדרשים לניקוי באופן שוטף לפחות פעם בשנה הם השטיחים מקיר לקיר. ניקוי שטיחים מקיר לקיר מתבצע באמצעות ציוד מקצועי וחומרים להסרת כתמים עם תרסיס מיוחד וזאת לאחר ביצוע שאיבת אבק יסודית מכל איזור בשטיח. ניקוי וחידוש שטיחים מקיר לקיר מתבצע עם מכונה ייעודית לשטיחים בתהליך מדוייק ומותאם לסוג הבד ממנו עשוי השטיח. השירות לניקוי וחידוש שטיחים מתאים הן לבתים פרטיים ודירות והן למשרדים וקליניקות.

ניקוי שטיחים וריפודים עם חברה מקצועית

לקבלת פרטים נוספים על שירות לניקוי שטיחים וריפודים, התקשרו עכשיו למספר הטלפון של חברת חמישה כוכבים המופיע כאן בראש האתר. צוות החברה מבצע ניקוי של שטיחים וספות לחברות, בתי עסק ואנשים פרטיים כבר קרוב ל-35 שנה עם הציוד המתקדם ביותר לניקוי יסודי של כל סוגי הבדים.

תוכן עיניינים

אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב facebook
Facebook

צרו איתנו קשר בטופס

שירותי החברה

                Call Now Button