ניקוי שטיחים מחיר – פרמטרים לקביעת התמחור

רוצים לדעת מהו ניקוי שטיחים מחיר? הגעתם למקום הנכון. במאמר זה נסקור את הפרמטרים שקובעים את התמחור של ניקוי שטיחים, ממה הוא מורכב ואיך בכלל מנקים שטיחים. ניקוי שטיחים הוא עבודה למומחים, לחברה עם ניסיון שעושה שימוש בציוד מתקדם כמו גם בחומרי ניקוי איכותיים. אז הנה כמה דברים שצריך לדעת על ניקוי שטיחים, על הפרמטרים השונים לקביעת המחיר ועל חברת “חמישה כוכבים” המובילה בתחום.
כמות השטיחים – ניקוי שטיחים מחיר מורכב בין השאר מכמות השטיחים. אם אתם צריכים ניקיון של שטיח אחד המחיר שלו יהיה ספציפי, וכשמדובר על כמה שטיחים המחיר לשטיח עשוי להשתנות. בשביל לקבל הצעת מחיר מדויקת, חשוב לעדכן מראש על כמות השטיחים שרוצים לנקות

  • גודל השטיחים – יש שטיחים בגדלים שונים והעבודה בהתאם. התמחור נקבע בין השאר בהתאם לגודל ובהתאם להיקף העבודה.
  • שטיחים ניידים או מקיר לקיר? – שטיחים ניידים נלקחים לניקיון ומוחזרים לאחר זמן מה שנקבע בין שני הצדדים. שטיחים מקיר לקיר אפשר לנקות רק במקום כמובן והמחיר יהיה שונה.
  • סוג השטיחים – יש שטיחים מחומרים שונים ובגדלים שונים של סיבים. כל סוג דורש עבודה אחרת והמחיר גם במקרה כזה יהיה בהתאם.
  • מצב השטיחים – עוד פרמטר חשוב הוא מצב השטיחים כמו גם החומרים בהם צריך להשתמש לטובת הניקיון

לסיכומו של דבר
ניקיון שטיחים צריך להיות מקצועי בשביל שהוא יהיה יסודי, ובשביל זה צריך לבחור בחברה איכותית, בעלת שם ועם ניסיון רב. כזו היא חברת “חמישה כוכבים”, שמובילה את השוק כבר כמה שנים ומחזיקה בצוות עובדים ברמה הגבוהה ביותר. חברת “חמישה כוכבים” היא חברה ששמה לעצמה למטרה להיות הטובה ביותר בתחום וככזו, היא מקפידה על עמידה בזמנים, על ניקיון יסודי ועל שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה ולא רעילים. החברה מספקת שירותים נוספים כמו ניקוי וילונות, ניקוי ספות, חיטוי נגד קרדית האבק ואחרים ועושה זאת בהצלחה מרובה כבר 30 שנה.
אם אתם רוצים שהבית שלכם יהיה נעים ואסתטי או שהמשרד שלכם יהיה כזה שלעובדים וללקוחות יהיה נעים לשהות בו, אתם צריכים להכיר את חברת “חמישה כוכבים”
צרו קשר וקבלו את כל המידע שאתם צריכים!

מחיר ניקוי שטיח

תוכן עיניינים

אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב facebook
Facebook

צרו איתנו קשר בטופס

שירותי החברה

                Call Now Button