ניקוי שטיחים סלון

רובנו יודעים לבחור ריהוט, גופי תאורה, אמנות וצביעת קירות המותאמת לסלון שלנו, אך להשלמה מיטבית של עיצוב הסלון, שטיח יפה בסכמת הצבעים של הבית שלך הוא תוספת מושלמת. הסלון הוא מרחב האירוח המרכזי של הבית ולכן נמצא בשימוש אינטנסיבי. זהו גם מרחב המגורים בו אנו מבלים חלק ניכר מהזמן עם ילדינו, חיות המחמד וחברים ומשפחה שמתארחים אצלנו. שימוש כזה מביא עמו לכלוך רב וריחות רעים שחודרים אל סיבי האריג והופכים את השטיח למושבת חיידקים ולכלוך. לכן, על מנת לשמור על איכות השטיח נדרשים שירותי ניקיון איכותיים על ידי אנשי מקצוע מנוסים. “5 כוכבים ניקוי שטיחים וריפודים מבינים שללא ניקוי שטיחים סלון הבית פשוט איננו אותו הדבר. ניסיוננו המקצועי רב השנים מאפשר לנו לתת לך מוצר ברמה הגבוהה ביותר שלמעשה נותן לך שטיח חדש.

בעזרת ניקוי שטיחים סלון הבית ישתדרג משמעותית

שירות הניקיון נועד למלא שלוש מטרות:

  • ניקיון יסודי – שיטת הווט קלין (Wet Clean) שבה אנו נוקטים חודרת לעומק סיבי השטיח ושוטפת החוצה את כל מה ששקע בו ביעילות.
  • חיטוי מאלרגנים – חוץ מלכלוך לא נעים לעין, מצטברים בשטיח חומרים אלרגניים הפוגעים בבריאות ילדים ובוגרים כאחד, קרדיות אבק המזיקות מאוד לחולי אסתמה ולאלרגיים לאבק וחיידקים שונים. תהליך הניקיון שלנו מבטיח חיטוי מלא של גורמים אלה.
  • ריח נעים בכל הבית – במהלך השנים שוקע ריח רע מגורמים רבים בשטיח. לאחר הטיפול בחומרים הידידותיים לסביבה שלנו, יפיץ השטיח ריח נעים בכל הסלון.

“5 כוכבים” תבצע ניקוי שטיחים בבית שלכם באיכות ללא תחרות

  • אחריות מלאה – כספך יוחזר במלואו אם השירות אינו לשביעות רצונך!
  • נוכחות מנהל החברה בכל אחד מטיפולי הניקיון על מנת לספק לך מענה מלא לכל צורך.
  • כל העובדים שלנו ישראלים וחוקיים ובעלי ניסיון והכשרה ענפים בתחום ניקיון השטיחים.
  • שיטת הג’נטל קלין (Gentle Clean) שלנו מבטיחה ניקיון ללא חשש לשחיקה. השיטה אינה שובר את סיבי השטיח ושומרת על שלמותו.

לפרטים על טכניקות הניקוי השונות ולהזמנת שירות, ניתן לפנות אלינו עוד היום לשירותי ניקיון באיכות מקצועית. באמצעות ניקוי שטיחים סלון כל בית יהפוך לנעים יותר עם “5 כוכבים”.

סלון ניקוי שטיח

תוכן עיניינים

אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב facebook
Facebook

צרו איתנו קשר בטופס

שירותי החברה

                Call Now Button