ניקוי שטיחים רעננה

על מנת שהשטיחים שלך יפארו את הבית ויישארו נעימים למראה ולמגע, יש לנקות ולתחזק אותם באופן קבוע. למרבה הצער, שירותי ניקוי שטיחים רבים אינם מקצועיים ופוגעים בשלמות השטיח. “5 כוכבים” ניקוי שטיחים וריפודים, בעלי ניסיון רב בפיתוח טכניקות עדינות לניקוי מוצרי טקסטיל מבלי פגיעה בשלמותם ובכל הנוגע לניקוי שטיחים רעננה מלאה בלקוחות מרוצים שקיבלו שירות במקצועיות ללא תחרות.

לניקוי שטיחים יסודי נדרש סיוע מקצועי

אחרי שנים רבות של שימוש, שואב אבק פשוט לא מספיק יותר. חומרי הניקוי השונים בהם נעשה שימוש לאורך השנים שוקעים אל סיבי השטיח, אבק, חיידקים ולכלוך רב נכנסים עמוק אל האריג ולפעמים נדרש שיקום יסודי. “5 כוכבים” לא רק מנקה ומחדשת את מראה השטיח שלך אלא מחטאת אותו לחלוטין מקרדיות אבק וחיידקים ומותירה אותו בניחוח נעים.

“5 כוכבים” הם הבחירה הטבעית לניקוי שטיחים

אנו מספקים שירותים לבית או לעסק. במהלך שנות נסיוננו בניקוי שטיחים רעננה היא עיר בה ביצענו עבודות רבות. שיטת הג’נטל קלין (Gentle Clean) הייחודית שלנו שומרת על שלמות האריג ואנה שוברת את סיבי השטיח ושיטת הווט קלין (Wet Clean) מבטיחה חדירה עמוקה אל הסיבים לניקיון יסודי.

  • מתי ראית בפעם האחרונה מנהל חברה שמגיע לשטח בכל עבודה, משתתף בה ומפקח על איכותה? עם שירות “5 כוכבים” זה בדיוק מה שתקבלו. מנהל החברה יוסי מזרחי יספק מענה לכל קושי שעשוי לעלות ונוכח בכל התהליך כדי להבטיח איכות עבודה מרבית ובאחריות מלאה – לא אהבת? לא שילמת!
  • “5 כוכבים” ניקוי שטיחים וריפודים מקפידים על מסגרת הזמנים שנקבעה כדי לספק לך שירות שיאפשר לך לחזור לפעילות מלאה בהקדם האפשרי. הצוות המקצועי שלנו מבטיח ניקוי אמין ואיכותי שישיב לשטיח שלך את כל שאבד לו במהלך השנים ויחזיר אותו למצב בו קנית אותו.
  • האם השימוש בחומרים כימיים בבית מרתיע אותך? כל החומרים בהם נעשה שימוש הינם באישור משרד הבריאות האמריקאי, בטוחים לשימוש וידידותיים לסביבה.

לחידוש מוחלט של השטיחים ומוצרי הטקסטיל האחרים בבית, אנו מזמינים אותך לפנות אלינו עוד היום לשירותי ניקיון ברמה הגבוהה ביותר.

רעננה ניקוי שטיח

תוכן עיניינים

אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב facebook
Facebook

צרו איתנו קשר בטופס

שירותי החברה

                Call Now Button