ניקוי שטיחים

ניקוי שטיחים במחיר הטוב בישראל

מ 65 ₪ למטר רץ!

שטיחים מעטרים את ביתם של אין ספור דיירים בארץ ובעולם, כמו גם כמעט כל משרד ומקום עבודה. בהתאם לכך, הוא פריט משומש ביותר שצובר עם הזמן לכלוך אדיר, בקטריות ועוד, שעלולים לגרום נזק לבריאות ולמוניטין שלנו. רבים נוטים להאמין שפשוט יותר לקחת את השטיח והחליפו באחד חדש, אך נגלה שבעצם מדובר בהוצאה כספית מאד מיותרת, כאשר בפועל כל מה שצריך לעשות זה להביא את השטיח לניקוי שגרתי אצל חמישה כוכבים.

למה לנקות שטיחים
שטיחים לרוב נארגים מבדים כבדים ועבים ובהתאם לכך בקצב דיי מהיר הם צוברים הרבה לכלוך, אבק, בטקריות. לצד אלו גם נפגעת הנראות האסתטית של השטיח אם הוא נכתם ונקרע. מה שקורה בפועל זה שהשטיח ההרוס שלנו הוא מצע לזיהומים והופך להיות מסוכן עבור ילדים קטנים בבית, עובדים במשרד ועבורנו. כמו כן, במיוחד אם מדובר במשרד, לא נשכח שהנראות הנקייה היא כרטיס הביקור לעסק שלנו וזה כולל את השטיח.

מהי תדירות הניקוי המומלצת
המנהג הפופולרי בארץ הוא לבצע ניקוי אחת לשנה, לרוב לקראת פסח. אבל בפועל מדובר בזמן ארוך מדי בין ניקוי לניקוי. בפועל התדירות של הניקוי צריכה להיקבע על פי מידת השימוש בשטיח והחדר בו הוא נמצא. למשל, אם מדובר בחדר בו אוכלים העובדים שלנו את ארוחות הבוקר וצהריים שלהם, נוכל לצפות לבלאי יותר מהיר ועלינו להתכונן לניקוי תכוף יותר מפעם בשנה.

איפה ואיך מנקים שטיחים
חברת חמישה כוכבים, המתמחה בניקוי שטיחים מזה שלושה עשורים, פיתחה שיטת ניקוי מהירה ויסודית ביותר. תחילה נבדק השטיח שלכם על ידי איש מקצוע מטעם החברה ולאחר מכן הוא מועבר להליך ניקוי מקיף הכולל הסרת לכלוך וחול, סחיטה מלאה ייבוש ובישום וכך הלאה. כל העבודה הזו נעשית אצל החברה עצמה ובכך חוסכת מכם לחכות בבית יחד עם איש מקצוע עד לעת בה הוא יסיים ואף מאפשרת לנו לעשות שימוש בכל המכשירים המתקדמים והחדישים שלנו.

השורה התחתונה
ניקוי שטיחים מעמיק ומקיף הוא צעד שחשוב לעשות אותו לעיתים תכופות ויותר מפעם בשנה. שטיח מלוכלך נראה רע, מדיף ריחות ואף מזיק לבריאות. עם שיטת הניקוי של חמישה כוכבים תוכלו לקבל את השטיח שלכם כמו חדש וכך גם תחסכו כסף לטווח הרחוק.

תוכן עיניינים

אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב facebook
Facebook

צרו איתנו קשר בטופס

שירותי החברה

                Call Now Button