תיקון שטיחים

תיקון שטיחים – מיותר או הכרחי?
את מרבית הבתים בארץ מעטרים שטיחי רצפה ואפילו שטיחי קיר. מדובר במסורת בת אלפי שנים, שכמובן משמשת גם למטרה פרקטית ברחבי הבית. יחד עם זאת, היות ומדובר במוצר כל כך שימושי בבית הוא גם נוטה לבלאי יחסית מהיר ואז אנו ניצבים בפני שאלת ההחלפה, או התיקון. אז בואו נגלה יחד האם אפשר בכלל לתקן שטיח, מה הסיבות לפעולה זו וכך נדע אם זה כדאי.

למה לתקן שטיח
סנטימניליות
כפי שציינו הנחת שטיחים ברחבי הבית היא מסורת ותיקה ובהתאם לכך נמצא ששטיחים נכנסים לא מעט פעמים בקטגוריות כמו ירושה ואפילו מהווים ערך סנטימנטלי חשוב עבור משפחות ויחידים. לכן, אם אנחנו בעלי שטיח שיש לו ערך גדול בעינינו, אין ספק ששווה מאד לברר איך ניתן לתקן את השטיח ואולי אפילו נגלה שהתיקון הוא פשוט מאד.

שווי
ממש כפי ששטיחים רבים נשמרים על פני דורות, נזכור שלא פעם הם גם נחשבים ליצירות אומנות של ממש, שנארגו בעבודת יד ו/או עם צבעים מיוחדים. לכן, בהחלט שווה לברר מה שוויו של השטיח בידינו ומה יהיה שוויו לאחר התיקון, ביחס למחיר התיקון ואולי נגלה שאנחנו משמרים פה ענתיקה שנוכל להרוויח ממנה בעתיד.

איך מתקנים שטיחים
ישנן דרכים רבות לארוג וליצור שטיח ובהתאם לכך נגלה שישנן גם לא מעט שיטות לתקן אותו, בהתאם לבעיה שנוצרה בו. לכן, הצעד הראשון שנעשה הוא לקחת את השטיח למומחה על מנת שיאבחן מהי דרך התיקון הנכונה, אם זה בכלל אפשרי וכמה זה יעלה.
במסגרת שיטות התיקון נמצא את הצורך לתקן באמצעות תפירה ותיקון קנטים ופרנזים, מתיחת השטיח, תיקון קלאסי של חורים וקרעים, תיקון ושחזור הצבעים והקשחתו (אשפרה).

תיקון שטיחים אצל 5 כוכבים
את כל השיטות שציינו תוכלו כמובן למצוא בשימוש אצל 5 כוכבים. במידה ואתם לא יודעים מהי הבעיה הקיימת ואתם קרובים לייאוש, כל מה שצריך לעשות זה לפנות אל 5 כוכבים ולקבל הסברה מלאה וייעוץ לגבי תיקון השטיח. החברה מתקנת שטיחים באחריות מלאה ומבטיחה כנות ושקיפות מתחילת ההליך ועד סופו.

לסיכום
תיקון שטיחים הוא דבר אפשרי, בעיקר אם מדובר על שטיחים יוקרתיים וסנטימנטליים. אצל 5 כוכבים תוכלו לקבל את כל הפרטים והסיוע שתצטרכו.

תוכן עיניינים

אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב facebook
Facebook

צרו איתנו קשר בטופס

שירותי החברה

                Call Now Button