ניקוי שטיח באזור המרכז

שטיחים בבית הם חלק מהריהוט ונותנים תחושת חמימות, אך חשוב לשמור על ניקיונם כדי לשמור על רעננותם, על המראה הכללי וחשוב מכל כדי לשמור על בריאותנו. אנו נשמח לסייע לכם לנקות ולשמור על ניקיון השטיח. 

השטיח כחלק מעיצוב הבית 

בין שאתם מעצבים את ביתכם לבד, נעזרים ביועץ מקצועי או מעצב פנים לצורך כך, סביר להניח שכחלק מהעיצוב הכללי תוסיפו לביתכם גם שטיחים. שטיחונים קטנים, או שטיחים מקיר לקיר, לכולם יש חלק חשוב במראה הכללי והם מוסיפים את הנגיעה הנכונה לכל חדר. לפעמים תפקידו של השטיח הוא להוסיף נקודת צבע או למתן את המראה הצבעוני השולט, לפעמים השטיח ייתן מסגרת לרהיט ייחודי שיעמוד עליו כמו למשל שולחן סלון, או שיהיה לו תפקיד פונקציונלי יותר כמו לעזור בחימום חדר ספציפי כמו למשל חדרי ילדים וחדרי שינה. 

להתפנק על השטיח

שטיח הוא מצע נוח ונעים כדי לרבוץ עליו וליהנות מחמימותו ומרכותו. הורים רבים נהנים לשחק עם ילדים על השטיח שבחדר הילדים, זוגות אוהבים להתכרבל בצוותא על השטיח ולשוחח ובני הנוער מוצאים בשטיח את מקום מרבצם עם חבריהם. כדי שהשטיח יהיה נעים למגע ויכיל אותנו עליו להיות נקי ביותר. 
שטיחים מסוגים שונים קולטים אליהם לכלוך כמו אבק, פסיעות נעליים, פירורי אוכל, חול, שערות של חיות המחמד וכל אלה שוקעים לתוך השטיח ועד לניקיונו אין ללכלוך אפשרות להיעלם בעצמו. הלכלוך נותן לשטיח מראה לא אסתטי, צבעי השטיח דוהים, השטיח מאבד מנעימותו ומרכותו ובעיקר הלכלוך אינו בריא ועלול לגרום לאלרגיות ולבעיות בריאותיות שונות. הגורם המרכזי לאלרגיות המסתתר בשטיח הוא קרדיט אבק הבית והוא אחראי לתופעות כמו עיטושים, גירודים וקשיי נשימה במקרים חמורים. 

ניקיון השטיח

כדי להיפטר מקרדיט אבק הבית ומשאר המזיקים אשר חיים בין לכלוכי השטיח, חשוב מאוד לדאוג לניקיונו של השטיח באופן קבוע ומדי פעם לבצע גם ניקיון מקצועי יסודי ועמוק. בבתים בהם יש חיות מחמד מומלץ לבצע ניקיונות לשטיח לעתים תכופות יותר. 
בהתאם לסוג השטיח, הוראות היצרן וצפיפות השיער שבו, יש לשאוב את השטיח בעזרת שואב האבק המתאים והמברשת המתאימה לו. כדי לבצע ניקיון עמוק ויסודי יש להיעזר באנשי מקצוע ובחברות המתמחות בניקיון שטיחים. ניקיון מקצועי ישמור על בריאותכם, על ניקיון הבית ועל אריכות איכותו וימיו של השטיח שלכם. 
בחברת חמישה כוכבים אנחנו מקפידים על מקצועיות ושימוש בחומרי ניקיון איכותיים ומבטיחים לכם ניקיון איכותי ויסודי לכל סוגי השטיחים בביתכם. נשמח להעניק לכם את השירות הטוב ביותר וכל שעליכם לעשות כדי לשמור על ביתכם יפה, נעים למראה ובריא יותר. צרו איתנו קשר ואנחנו נדאג לטפל בניקיון מושלם לשטיחים שלכם. בהזדמנות זאת נוכל גם לדאוג לווילונות ולמוצרי טקסטיל נוספים הדורשים ניקיון בביתכם.

ניקוי שטיח באזור המרכז

תוכן עיניינים

אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב facebook
Facebook

צרו איתנו קשר בטופס

שירותי החברה

                Call Now Button