ניקוי וילונות במרכז

הווילונות בכל בית מתלכלכים באופן טבעי מאבק, חול, רעלים ממכוניות חולפות ועוד. לכן חשוב מאד לנקות אותם מדי פעם כדי להפחית את כמות הרעלים בבית העלולים ליצור מחלות של דרכי הנשימה וגם כדי להעניק מראה אסתטי לחדר המגורים ולכל אחד מהחדרים האחרים שיש בהם ווילון.

האופציות לניקוי ווילונות 

קיימות כמה שיטות לניקוי הווילונות:

  • יש ווילונות מבדים ספציפיים שאפשר להוריד מהמסילות ולכבס אותם במכונת כביסה, בכביסה עדינה ללא סחיטה, או עם סחיטה ברמה נמוכה מאד.
  • יש ווילונות אחרים כמו מבדים סינתטיים, בדים טבעיים, כותנה פשתן ומשי שאותם רצוי לנקות באמצעים מקצועיים על ידי חברת ניקיון המיומנת לתחום זה. 

ניקוי וילונות במרכז באמצעות חברה מקצועית 

אם אתם זקוקים לניקוי וילונות במרכז – הפתרון הנכון ביותר הוא להזמין חברה מקצועית כמונו אשר עובדיה מנוסים מאד בניקוי של סוגים שונים של ווילונות. 

קיימת אופציה של הגעת הצוות שלנו לבית הלקוח, בדיקה של סוג הבד והחומרים הנלווים ובהתאם לכך מחליטים על עם אילו חומרים לעבוד כדי שהווילון ייצא נקי ומצוחצח.

במהלך העבודה העובדים משתמשים בחומרים ייעודיים שחלקם מהולים במים ובשואבי אבק בעלי תפוקה גבוהה. בדרך זו אפשר לנקות את הווילונות גם כשהם נותרים על המסילות ואין כל צורך להוריד אותם ולאחר מכן להרכיבם שנית, כשמדובר בווילונות ברוחב משמעותי, ההורדה של הווילונות ולאחר מכן ההעלאה שלהן, זה פרויקט לא פשוט. לכן העובדה שאפשר לבצע את הפעולות כשהווילונות תלויים חוסכת זמן רב של עבודה וכך אפשר לבצע את הפעולות בקלילות מרבית.

טיפול בסוגים שונים של ווילונות 

לאורך שנים אנו מטפלים בבתי הלקוחות בסוגים רבים של ווילונות כמו וילונות רומיים, ווילונות גלילה, ווילונות האפלה, אורגון, ווילונות מעץ, מתכת ופלסטיק.

המומחיות של הצוותים שלנו היא רבה מאד וכל העבודה נמשכת במקסימום כמה שעות. לאחר מכן במקרים רבים הווילונות מעט רטובים או לחים, אך באוויר ובשמש הם מתייבשים תוך פרק זמן קצר מאד. לכן משאירים אותם פתוחים עד ייבוש מלא ורק לאחר מכן אפשר לאסוף אותם בצידי הוויטרינות.

העברת הווילונות לניקוי במפעל 

לקוחות המעוניינים בניקיון של הווילונות בשיטה המתועשת, מורידים את הווילונות מהמסילות ומעבירים אותם אלינו למפעל. הווילונות עוברים ניקוי מאסיבי באמצעות מכונות שטיפה וניקוי מיוחדות הכוללות שימוש בחומרי ניקוי ייעודיים לכך. בתום התהליך שבו מתבצע ניקיון בכל פינה של הווילון, מייבשים את הווילון באמצעים חדשניים.

הלקוחות מאד מרוצים מהנראות החדשה של הווילונות, הם נראים כאילו ברגע זה נתלו ווילונות חדשים שהגיעו מהיצרן.

מבין האקססוריז בכל בית, לווילונות יש טאץ’ חשוב בנראות ובעיצוב הכללי. לכן קיימת חשיבות רבה לעובדה שהם נקיים ומסודרים. אם גם אתם רוצים ליהנות מכך, דברו אתנו והצוותים שלנו ישמחו לסייע לכם עם ניקוי וילונות בבית או לחלופין נבצע עבודה יוצאת דופן במפעל.

ניקוי וילונות בתל אביב

תוכן עיניינים

אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב facebook
Facebook

צרו איתנו קשר בטופס

שירותי החברה

                Call Now Button