ניקוי ספות עור עשה זאת בעצמך

כדי לנקות את ספות העור בבית חשוב לדעת באופן מדויק מהי שיטת העבודה, כדי לא ליצור נזקים שעלולים להיות נזקים בלתי הפיכים. העור הוא חומר עדין והוא אינו עמיד לחומרים חזקים כמו כימיקלים ולכן יש להיות ערניים לשימוש בחומרים הנכונים.

אפשר לנקות את הספה באמצעות שואב אבק כדי לקלוט את האבק והפירורים אך ההנחיה היא לא להשתמש בו לעיתים תכופות על ספות עור. עדיף להשתמש במברשת המתאימה לכך או במטלית לחה עם מעט מים ולאחר הניגוב לייבש במהירות את המקום.

אופציה נוספת היא לרכוש חומרי ניקוי ייעודיים המתאימים לעור בלבד. מדובר בחומרים איכותיים שינקו את העור וגם יבריקו אותו ולכן הוא ייראה לאורך זמן כמו חדש.

ניקוי ספות עור עשה זאת בעצמך

ניקוי של ספות מעור לבן 

ספה מעור לבן היא מדהימה ביופייה ומעוררת השראה. היא אומנם פרקטית פחות, אך לקוחות רבים אוהבים את הייחוד שלה ולכן מציבים ספה מסוג זה בסלון.

לפני ביצוע ניקיון בסוג זה של עור, מבצעים ניסוי קטן באחת הפינות כדי לוודא שהחומר מתאים לעור לבן ואינו גורם לו לשום נזקים. אם הכול תקין, אפשר להשתמש בחומר שהוא ייעודי לעור לבן אך לבצע זאת בעדינות ובתשומת לב רבה.

אפשר להשתמש במטלית לחה שיש בה מעט חלב ולעבור על כל חלקי העור, הוא ינקה מצוין את כל רבדיו. חל איסור בשימוש באלכוהול או בחומרים כימיים אחרים העלולים ליצור נזק מהותי לעור הלבן.

ניקוי של ספות מעור הפוך 

יופיים של הספות מזמש, שנקרא ועור הפוך הוא מאד מיוחד. הדרך הנכונה ביותר כדי לנקות אותו היא באמצעות תרסיס ייעודי ולאחר מכן השלמת הניקוי באמצעות נייר זכוכית בדרגה העדינה ביותר. בתום הפעולות הללו מצפים את העור בציפוי שקוף המיועד עבורו.

הדרך הנוחה ביותר לטיפול בספות מסוג זה היא באמצעות מברשת בעלת סיבים מיוחדים המתאימים לזמש שאפשר לנקות באמצעותה את כל חלקי הספה ולהיעזר בעת הצורך גם במעט חומץ לבן.

ניקוי מקצועי של ספות

ספות עור בסלון מותירות רושם רב ולכן לקוחות רבים מעדיפים לרכוש שוב ושוב ספות עור יוקרתיות ובטיב מעולה. כדי לנקות אותם כראוי, מומלץ אחת לתקופה לפנות אלינו כדי שצוות מקצועי יגיע לבית הלקוח ויבצע ניקוי מאסיבי של הספות, תוך שימוש בחומרים מקצועיים המיועדים לכך. אנו משתמשים בהם בהצלחה כבר שנים ומגיעים לתוצאות מצוינות. 

כדי ליצור הבדל מהותי בנראות הספה חשוב לבצע אחת לתקופה פעולות מקצועיות על ידי הצוותים המיומנים שלנו. בתור חברה לניקוי ספות עור יש לנו התכשירים המדויקים והמכשור החדש יחד שיוצרים בסופו של התהליך ספות נקיות, מבריקות ובעלות נראות כמו של ספה חדשה.

אם יש לכם התלבטות או שניקוי ספות עור עשה זאת בעצמך זה פשוט לא בשבילכם, אנחנו לשירותכם. נשמח לתאם הגעה לביתכם ולבצע טיפול יסודי בספת העור ברמה של 5 כוכבים.

ניקוי ספת עור לבד

תוכן עיניינים

אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב facebook
Facebook

צרו איתנו קשר בטופס

שירותי החברה

                Call Now Button