הכירו את 5 כוכבים- חברת שירותי ניקיון ברמה אחרת

חברת חמישה כוכבים אשר הקמנו פועלת באופן ייחודי לרווחת הלקוחות שלנו. המטרה העיקרית שלנו היא לאפשר להם חיים תקינים בבתים נקיים, אשר בוצע בהם ניקיון יסודי ברבדים הפנימיים של הספות ושל השטיחים.

עם השנים מצטבר הרבה מאד לכלוך אשר לא נראה לעין והוא מתמקם בשכבות הפנימיות של הריהוט השטיחים והווילונות. אנו עושים כל שניתן כדי לשאוב את מלוא התכולה המלוכלכת ולהותיר בית נקי ומחוטא.

שיטת העבודה של חמישה כוכבים 

כדי להגיע לתוצאות מושלמות, רכשנו ציוד איכותי אשר מבצע עבודות ברמה גבוהה מאד ומצדיק את העלות הגבוהה שלו. בנוסף לכך בדקנו כמה וכמה חומרי ניקוי מובילים ובחרנו את חומרי הניקוי שעברו אצלינו את מבחן המצוינות, את החומרים הטובים ביותר עבור ספות בד, אחרים עבור ספות עור ונוספים עבור שטיחים ווילונות.

עם נבחרת מנצחת של ציוד וחומרים בטיב מעולה אנו מסוגלים לבצע עבודות מדהימות וליצור שינוי מהותי ברמת התחזוקה של כל בית ובנראות של הציוד. לקוחות רבים עומדים פעורי פה בסיום המיזם שאנו מבצעים בביתם וזאת לאור השינוי המהותי הנראה לעין. הצבע של הריפוד חזר להיות כפי שהיה בעת הרכישה, השטיח מלא בחיוניות, ספת העור נראית כאילו ריפדו אותה מחדש בעור איטלקי והווילונות נראים קלאסיים מתמיד.

צוותי העבודה הוותיקים שלנו, עוברים מעת לעת ריענון של שיטות העבודה וזאת כדי להעניק עבודה מושלמת לכל לקוח. במהלך העבודה הם נתקלים בכתמים מיוחדים או בבעיות נקודתיות בשטיח. הם מטפלים בכל פגם כזה באופן נקודתי, תוך שימוש בחומרים ייעודיים כדי לפתור את הבעיה וכדי שגם הכתמים הללו יוסרו.

הכול תלוי ממה נובע הכתם וכמה זמן הוא כבר נמצא על הספה. קיימים גם מקרים חריגים אשר בהם אין כל אפשרות לנקות באופן מוחלט את הכתמים, אך נעשה מאמץ מיוחד להבהירו כך שיהיה בולט פחות.

תכיפות העבודה המאסיבית בכל בית 

מעבר לניקיון ולחיטוי, פעולות השאיבה מחסלות גם את הייצור המיקרוסקופי ששמו קרדית אבק הבית ולכן קיימת חשיבות רבה לבצע את הפעולות המאסיביות הללו. ההמלצה שלנו היא לתאם אתנו מועד בכל שישה חודשים, כך שהציוד יהיה תמיד נקי ובמצב תחזוקתי מעולה. 

בין טיפול לטיפול, כדאי לשאוב אבק לפחות אחת לשבוע באמצעות שואב אבק בעל כושר יניקה גבוה. אם נוצרים כתמים, קיימת חשיבות רבה לנקות אותם בזמן אמת כיוון שלאחר פרק זמן מסוים הרבה יותר קשה להתמודד איתם.

זה הזמן לצלצל אלינו ולתאם את המועד הנוח לכם לביצוע ניקיון של חמישה כוכבים בביתכם. כך פועלים הרבה מאד לקוחות קבועים ומרוצים שלנו, אשר מתקשרים פעמיים בשנה ומתאמים את הביקור הקבוע שלנו בביתם. כך הם נהנים כל השנה מציוד ברמת תחזוקה מעולה.

ניקוי שטיחים חמישה כוכבים

תוכן עיניינים

אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב facebook
Facebook

צרו איתנו קשר בטופס

שירותי החברה

                Call Now Button