קרדית אבק הבית – למה חשוב לבצע טיפול?

קרדית אבק הבית הוא יצור מיקרוסקופי אשר קיים בכל בית עקב האקלים הישראלי אשר כולל בעיקר ימים חמים ורווי לחות. הוא מצוי בשטיחים, ספות, מזרנים, ווילונות ועוד. אי אפשר לעצור את קיומו בבית, אך אפשר לצמצם זאת באופן ניכר אם מבצעים כמה פעולות אלמנטריות.

ההשלכות של קרדית אבק הבית 

הימצאותם של היצורים הללו בבית ובעיקר בחדרי השינה, עלולה ליצור השלכות רפואיות על בני הבית וגם על הילדים. הדבר מתבטא בהתפתחות סוגים שונים של אלרגיות כיוון שהתגובה של כל אדם היא שונה.

אצל חלקם יתפתח גרד בעור או בריריות העיניים, תפרחת על העור, נזלת, נזלת כרונית, אף סתום, קוצר נשימה או צפצופים. כדי למנוע את התפתחותם של האלרגיות השונות אשר חלקן מסוכנות כמו תופעת קוצר הנשימה, יש לבצע באופן רוטיני כמה פעולות בסיסיות אשר קשורות לתחזוקת הבית וכך למנוע או לצמצם למינימום את התפתחותם של האלרגנים בבית. 

ניקיון יסודי של הציוד בבית 

אחת לכמה זמן יש לבצע שאיבה מאסיבית של הפריטים אשר קרדית אבק הבית מצוי בעומקם כמו ספות, מזרנים ושטיחים וכיבוס של הווילונות. 

מעבר לכך מומלץ להיעזר בחברה המקצועית שלנו אשר מבצעת פרויקטים נרחבים של ניקיון בכל בית תוך שימוש בציוד ייעודי לכך, אשר מצליח לחסל את התופעה לאורך זמן. 

אופן ביצוע הניקיון המאסיבי 

העובדים המיומנים והמנוסים שלנו מפעילים ציוד מיוחד אשר מנקה כל נקודה ונקודה בשטיחים ובספות תוך שימוש בחומרי ניקוי מעולים, אשר הוכיחו את יעילותם בהרבה מאד בתים. 

שיטת העבודה היא ניקוי המקום באמצעות תמיסה המורכבת ממים וחומרי ניקוי מצוינים, שאיבה וסינון של המים וביצוע פעולה זו כמה פעמים עד שמסיימים את כל המרחב. בדרך זו מצליחים העובדים שלנו לשאוב את כל קרדית אבק הבית אשר קיימים באותה עת בכל האזורים של השטיחים, הווילונות, הספות והמזרנים.

 

מומלץ לבצע פעולות מסוג זה אחת לכמה חודשים במיוחד בבתים אשר אחד או יותר מבני המשפחה מפתחים אלרגיות לעיתים קרובות ובעיקר בעונות המעבר בסתיו ובאביב, אשר בהן קיימת נטייה גדולה הרבה יותר לתסמינים ולהתקפי אלרגיה.

נראותו של הציוד בבית לאחר ביצוע הניקיון היסודי 

ניקוי מאסיבי באמצעות הציוד הייעודי וחומרי הניקוי המיוחדים מותיר את כל הציוד שעבר טיפול, נקי ומצוחצח. הצבע הטבעי של בד הספה נראה במלוא הדרו, הכתמים אשר נבעו משתיה שנשפכה, אוכל או סיבות אחרות נעלמו. בשטיחים כיף לראות את הצבעים היפהפיים והווילונות הבוהקים ללא טיפת אבק. 

זה הזמן לדבר אתנו ולקבוע מועד להגעת צוות השירות המסור שלנו, לטיפול איכותי בקרדית הבית כדי שלא תתפתח אלרגיה לאף אחד מבני הבית. 

הניקיון היסודי מעניק שקט נפשי לאור החיטוי והניקיון רחב ההיקף להנאת בני המשפחה.

עוד על קרדית האבק

קרדית האבק הבית

תוכן עיניינים

אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב facebook
Facebook

צרו איתנו קשר בטופס

שירותי החברה

                Call Now Button