איך לנקות את השטיח ב- 10 צעדים פשוטים

השטיח נחשב לאחד מפריטי הטקסטיל הנפוצים והפופולאריים ביותר בארץ, מאחר וכל אחד יודע כי השטיח יכול להוסיף המון לאווירה ולתחושה הכללית בחלל החדר. שטיח איכותי יכול להחזיק מעמד לאורך זמן ולהוסיף צבע וחיים לחדרי הבית השונים. אך יש לזכור כי אחת לתקופה יש צורך לנקות את השטיח בצורה מקצועית ואיכותית, על מנת לשמור על הנראות שלו וכמובן על מנת להיפטר מקרדית האבק ומשאר המזיקים, שעלולים לחיות בתוכו. אנו בחברת חמישה כוכבים מתמחים בתחום של ניקוי שטיחים, תוך כדי הקפדה על עבודה מקצועית ושימוש בחומרים ידידותיים לסביבה. 

מדוע חשוב לנקות את השטיח בצורה יסודית ומקצועית?

חשוב להבין כי כל סוג של שטיח צובר לאורך הזמן סוגים שונים של לכלוכים ואבק. בין אם מדובר על שטיח המצוי בסלון או בחדר הילדים, בכל מקרה יש צורך לנקות את השטיח בצורה מקצועית, על מנת להסיר את הכתמים שהוא צבר לאורך הזמן ולהיפטר מכל האלרגנים ומקרדית האבק, שעלולים להימצא בתוכו. בצורה כזו, ניתן יהיה להוסיף לתחושה נעימה ונקייה יותר בחלל הבית, תוך כדי שמירה על הבריאות והימנעות מאלרגיות מיותרות. יש לזכור כי השטיחים המצויים על הרצפה נוטים לצבור כמויות עצומות של אבק, פירורים, אלרגנים שונים וכמובן בקטריות המגיעות מהנעליים שלנו. לכן אחת לתקופה יש צורך לנקות את השטיח בצורה יסודית ומקיפה, במטרה להבטיח לעצמכם אוויר נקי יותר וסביבת מגורים היגיינית יותר. ההמלצה הכללית היא להזמין אחת לתקופה שירות של ניקוי שטיחים מקצועי, במטרה לנקות את השטיח באמצעות מכשור מקצועי שלא ניתן להשתמש בו בצורה עצמאית.

כיצד לנקות את השטיח בצורה איכותית ומקצועית?

קודם כל, חשוב להבין כי כל סוג של שטיח יש לנקות בצורה שונה, בהתאם לסוג הלכלוך המדובר, עובי הסיבים של השטיח, צפיפות האריגה שלו וכמובן האיכות הכללית של השטיח. ישנם שטיחים שעלולים להיהרס כתוצאה ממגע עם חומרי ניקוי אגרסיביים, בעוד ששטיחים אחרים זקוקים לניקוי מקצועי בלבד, מאחר ולא ניתן להסיר את הכתמים שלהם בצורה עצמאית. במקרים מסוג זה, יש צורך להיעזר במכונות ניעור ייעודיות, חומרי ניקוי החודרים לתוך סיבי השטיח וכמובן קרצוף איכותי, שאינו פוגע במרקם הטבעי של השטיח. מי שמעוניין לנקות את השטיח בצורה עצמאית, חייב להקפיד על הוראות הניקוי הניתנות בחנות השטיחים, מאחר וכל שטיח זקוק לניקוי מסוג אחר. באופן כללי, מומלץ לשאוב את השטיח באופן תכוף ומידי פעם להפוך אותו, על מנת לסייע לכל סוגי הלכלוך ליפול החוצה. מעבר לכך, ניתן להשתמש בסבון ייעודי לשטיחים, על מנת לשטוף אותו אחת לתקופה ובכך להיפטר ממזיקים שונים.

אנו בחברת חמישה כוכבים מספקים ניקוי שטיחים מקצועי ואיכותי. אנו נהנים משנים של וותק וניסיון בתחום ומספקים אחריות מלאה על העבודה. להזמנות ולפרטים נוספים, צרו קשר.

איך לנקות את השטיח ב- 10 צעדים פשוטים

תוכן עיניינים

אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב facebook
Facebook

צרו איתנו קשר בטופס

שירותי החברה

                Call Now Button