איך מנקים כיסאות מרופדים

כורסאות, כיסאות עם מושבים מרופדים, כסאות מחשב, אנו נתקלים בכיסאות מרופדים בכל מיני סגנונות ומקומות וחשוב לשמור על ניקיונם, בשביל זה אנחנו כאן עבורכם. 

מה הם הכיסאות המרופדים

כיסאות משמשים אותנו לישיבה וכדי שתהיה נוחה ונעימה, יש הנוהגים לרפד את מושב הכיסא, לפעמים גם את גב הכיסא ולעתים אפילו את הכיסא כולו. ריפוד הכיסא נותן לכיסא מראה יוקרתי יותר, נוח יותר, נעים וחמים יותר. אפשר בקלות לשדרג כיסא פשוט על ידי הוספת ריפוד חדש ולהפוך אותו למחודש ומעניין יותר עבור הבית שלנו. כסאות מרופדים אפשר למצוא בפינות אוכל, פינות המתנה, פינות עבודה ועוד. 

מדוע צריך לנקות את ריפוד הכיסאות

בניגוד לכיסאות מסוגים אחרים, כיסאות מרופדים נוטים לקלוט לתוכם את הלכלוך המסתובב באזורם, אבק, כתמים שונים של אוכל ושתייה, שערות של חיות מחמד. כמו כן, ריפוד מכל סוג שהוא מהווה קרקע לקרדיט אבק הבית ויצורים אחרים העלולים לגרום לאלרגיות כמו גירודים, התעטשויות, קוצר נשימה ותופעות נוספות. ניקיון איכותי של כיסאות מרופדים ישמור על בריאות המשתמשים בהם, ישמור עליהם לאורך שנים ויחזיר להם את המראה היפה והנקי. 

כיצד מנקים כיסאות מרופדים

מומלץ לבצע ניקוי יסודי ומקצועי באמצעותנו, חברת ניקיון מקצועית המעסיקה אנשים מומחים ומשתמשת בחומרים יעילים לניקוי שיוציאו כתמים עקשניים ויחזירו לכיסאות את מראם הרענן והיוקרתי. ניקוי זה מומלץ לעשות מדי תקופה ובאופן שוטף להקפיד על ניקוי הכיסאות באופן עצמאי.
תהליך ניקוי הכיסאות מתחיל בשאיבה אבק יסודית ועמוקה בעזרת שואב אבק מאסיבי, כדי שלא ייווצר בוץ כשנוסיף מים לתהליך הניקוי. לאחר ששאבנו נכין תערובת של אבקה לכביסה ידנית, סודה לשתייה ולמים חמימים ובעזרת ספוג קשיח, או סקוץ’ קשה נקרצף היטב את הריפודים. יש לבדוק תחילה את הקרצוף בפינה נסתרת כדי לא לגרום למשיכת חוטים או שחיקת הבד, בעיקר כשבריפוד מעורבבת רקמה. לאחר כמה דקות נעבור על הכיסא פעם נוספת, עם סמרטוט נקי, רטוב וסחוט היטב. את הכיסא יש להשאיר את לייבוש מלא במקום חם ויבש אך רחוק מהשמש שלא תגרום לצבעים לדהות. 

למה כדאי להיעזר בחברה מקצועית

לעתים ניקיון ביתי עלול להיות לא יעיל ולעתים אף לגרום נזק. בטיפול בבדים ובכתמים נדרש ידע מקצועי כדי להתאים את סוג חומר הניקוי לסוג הבד אותו אנו רוצים לנקות ולסוג הכתם בו אנו רוצים לטפל. לפעמים גם נדרשים חומרי ניקוי חזקים במיוחד שעלולים להיות מסוכנים לבני אדם ויש צורך בהבנה מקצועית בשימוש בהם. לכן אנחנו מעסיקים אנשי מקצוע מומחים בעלי ניסיון רב שנים שהצלחתם בניקיון מובטחת.
אם גם אתם רוצים לחדש את הכיסאות המרופדים שלכם ולהעניק לביתכם תחושת רעננות וניקיון, צרו קשר איתנו ונשמח להעניק לכם את השירות הנפלא של חברתנו.

ניקוי כורסא

תוכן עיניינים

אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב facebook
Facebook

צרו איתנו קשר בטופס

שירותי החברה

                Call Now Button