הגיע הזמן לנקות את הוילונות בבית שלכם

אחד הדברים שאנחנו הכי משקיעים בהם הן באופן שוטף ויומיומי והן באופן כללי של משימות שבועיות, חודשיות, חצי שנתיות או שנתיות הוא הניקיון של ביתנו. בית נקי הוא בית שנעים להיות בו, בית נקי הוא בית שנראה טוב מבחינה אסתטית משום שמי שמשקיע בניקיון גם לרוב משקיע בסדר והכי חשוב בית שמנקים אותו באופן קבוע הוא בית שיש בו פחות בעיות בריאותיות, פחות סיכוי למזיקים וחרקים סטייל קרדית האבק. אותה קרדית אבק יכולה להוביל למגוון של בעיות כמו סינוסיטיס ואלרגיות מסוגים שונים. 
אין ספק כי לנקות את הבית זו משימה לא פשוטה הדורשת מתן תשומת לב, זמן, אנרגיה וכסף. 
בעוד יש משימות יחסית פשוטות לתחזוקה וניקיון, אחרות הרבה יותר מסובכות ומורכבות, כאשר אם יש לכם וילונות אתם ודאי יודעים על מה אנחנו מדברים. הגיע הזמן לנקות את הוילונות בבית שלכם ואם כבר מנקים אז רק ברמה של חמישה כוכבים!

זה הזמן להכניס את האור פנימה

מכירים את זה שאתם נכנסים הביתה ומרגישים שפשוט חשוך? יש לא מעט חלונות אבל עדיין זו התחושה. הסיבה העיקרית לכך היא האבק והלכלוך שמצטברים על הוילונות. לא משנה אם הוילונות שלכם בצבע בהיר או כהה, אם הם עשויים מכותנה או בד סינטטי, ודאי בחרתם לשלב אותם משום שהם מוסיפים תחושה של יוקרה, סטייל ועיצוב מרהיב לכל חלל. וילונות הם אחד המוצרים האהובים על הקהל הישראלי משום שהם פשוט משדרגים כל חלל וחלל בבית.
הצוות המקצועי והמיומן של 5STARS יעלה לוילונות וינקה אותם בקפידה רבה תוך מתן תשומת לב והתאמת סוג הניקוי לסוג הוילון. 
 

מדוע חשוב לנקות את הוילונות?

מדובר בתחזוקה בסיסית אותה אנו ממליצים לבצע אחת לשישה חודשים. אחרת הוילונות צוברים המון אבק ולכלוך. עם הזמן הם יכולים גם להיהרס והמנגנון שלהם עלול להיפגע ולכן חשוב להשקיע בניקיון. בנוסף, הוילונות בביתנו מהווים סוג של מניפה המעבירה את הרוח הטבעית מבחוץ פנימה ולכן חשוב לנקות אותם כדי שנוכל לנשום אוויר נקי. 
אנו מבינים עד כמה מדובר במשימה מסובכת, קשה ומאתגרת הכוללת טיפוס, לעתים פירוק וניקיון יסודי של הוילונות. כל וילון עשוי מחומרים אחרים ודורש התייחסות מיוחדת הן מבחינת הגישה לוילון והן בהיבט של חומרי הניקיון בהם ניתן לעשות שימוש. בדיוק בשביל זה אנחנו נמצאים במטרה לסייע לכם בניקיון הוילונות ולאפשר לכם להנות ממראה נקי ואסתטי יותר מתמיד.
 

אילו סוגים של וילונות אנו מנקים?

אנו מנקים את כל סוגים הוילונות לרבות:

  • אוסטרים
  • רומים
  • תריסים ונציאנים
  • וילונות עם קפלים
  • וילונות מיקאדו
  • ועוד

ניקוי וילונות איך זה עובד?

  1. הורדת ווילונות במידת הצורך 
  2. ניקוי יסודי
  3. תלייה מחדש 
איך לנקות וילון

תוכן עיניינים

אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב facebook
Facebook

צרו איתנו קשר בטופס

שירותי החברה

                Call Now Button