הכירו את היצורים הקטנים שמסתתרים בשטיח שלכם

כבר עברו כמה חודשים או אפילו כמה שנים מאז שניקיתם את השטיחים בביתכם או במשרדכם בצורה מקצועית? לא רק שהשטיחים צוברים אבק, חול, שיערות ולכלוך, הכירו את היצורים הקטנים שמסתתרים בשטיח שלכם. נעים להכיר את קרדית האבק.

אז מיהיא קרדית האבק?

קרדית האבק היא יצור פצפון באורך של 420 מיקרו מטרים שמתרבה וחי בשמחה רבה בתוך רהיטים עם ריפוד, וילונות, כלי מיטה ושטיחים. קרדית האבק מפרישה כל מיני חומרים שבעצם גורמים להיווצרות של אלרגיות מסוגים שונים כמו התעטשויות, נזלת, גירוד ועוד. למעשה, האבק מהווה מקור לחלקיקים קטנטנים והוא מצוי באוויר, באדמה ומיוצר גם כתוצאה מזיהום. האבק הביתי מכיל תאי עור וסיבים מבגדים או מכיסויים. קרדית האבק שייכת לקבוצת העכבישניים והיא אוהבת חום, לחות, שאריות של עור ושערות הנושרים מכולנו באופן טבעי. 
קרדית האבק

חשיבות ניקיון מקצועי של השטיחים 

אין זה משנה אם השטיחים אצלם בבית עשויים עבודת יד או במכונה, מיוצרים מחומרים טבעיים או סינטטיים, אלו שטיחים מקיר לקיר או רגילים, אמנותיים או סתם חלקים, אחת לחצי שנה (במקרה שיש לכם בבית ילדים ובעלי חיים, לפעמים יש צורך בניקוי של אחת לשלושה חודשים), מומלץ להזמין חברה לניקוי שטיחים מקצועית שתנקה עבורכם בצורה יסודית את השטיחים. ניקיון חצי שנתי של השטיח מסייע להיפטר מכל הלכלוך והאבק שמצטברים על השטיח, מונע היווצרות של קרדית האבק, מאריך את חיי השטיח והופך גם את הבית שלנו להרבה יותר נקי ונעים לשהייה. 

עד שתקראו לניקוי מקצועי – איך להיפטר מקרדית האבק

  1. שאבו אבק עם שואב אבק ביתי בחדרים. מומלץ לשאוב אחת לשבוע גם את המזרנים, הכריות ובסיסי המיטה. 
  2. החליפו מצעים לעתים קרובות. 
  3. נגבו אבק מרהיטים. 
  4. אווררו את הבית ובמידת האפשר אפשרו לשמש להיכנס פנימה. 
  5. נקו מסננים ממערכת המיזוג. 

שלבים בניקוי שטיחים מקצועי המסייע להיפטר מקרדית האבק

אנו מעניקים שירות של לא פחות מחמישה כוכבים בניקוי השטיחים שלכם. בשלב הראשון חשוב קודם כל להבין מה סוג השטיחים שנדרש לנקות: מקיר לקיר או רגילים. במידת הצורך נאסוף את השטיחים ישירות מביתכם ונשלח אותם לניקוי מקצועי במפעל שלנו. במידה ומדובר בניקוי של שטיחים מקיר לקיר, הניקוי מתבצע אצלכם בבית או במשרד תוך מספר שעות בלבד. הניקוי מתבצע תוך שימוש בחומרים המתקדמים ביותר אלו מכילים אנזימים המסייעים לפרק כל סוג של כתם או לכלוך. מדובר בניקוי עמוק המסיר את כל סוגי הלכלוכים וכמובן שאף זכר לקרדית לא יישאר לאחריו. 
בנוסף, אנו מבצעים גם ניקוי ספות וניקוי וילונות. צרו איתנו קשר לפרטים נוספים ונשמח לתת לכם מענה מיידי לכל שאלה או בקשה. 

חמישה כוכבים לניקוי שטיחים יתרונות

  • עמידה בלוחות זמנים, זמינות גבוהה
  • שימוש בחומרים איכותיים וידידותיים לסביבה
  • אחריות מלאה על השירות

אולי יעניין אתכם: כמה עולה ניקוי שטיחים?

הוד השרון ניקוי שטיח

תוכן עיניינים

אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב facebook
Facebook

צרו איתנו קשר בטופס

שירותי החברה

                Call Now Button