ניקוי שטיחים בת ים

כולנו מכירים את התופעה הבאה: אנו מתיישבים על השטיח בסלון שלנו ופתאום מרגישים חוסר נוחות עקב לכלוך שאנו מרגישים, כמו פירורים או חול שנשר מהילדים או מחיית המחמד שאוהבת להתכרבל בשטיח בימי החורף החמים, אך האם זה הכל? התשובה לכך היא לא, שכן בתוך השטיח מסתתרים מעבר לאותם לכלוכים גם יצורים קטנים ומזיקים מהם חייבים להיפטר. 
היצור המרכזי שחי בין השטיחים והספות שלכם הוא כמובן קרדית האבק, שרובכם ככל הנראה שמעתם עליה בשלב זה או אחר של החיים. קרדיט האבק היא יצור בגודל קטנטן מאוד ממשפחת העכבישניים שחיה בסביבה חמה ולחה, בדגש על מקומות כמו: שטיחים, מזרונים, וילונות ועוד. קרדיט האבק מפרישה כל מיני חומרים הגורמים לנו בני האדם לתגובות אלרגיות כמו ההתעטשויות, נזלת, גירודים וכדומה. קרדית האבק ניזונה בעיקר מחלקיקים הנושרים מאיתנו באופן טבעי כמו למשל שאריות של עור מת או שערות שנושרות מאיתנו. על מנת להיפטר מהקרדית האבק עליכם לבצע ניקוי שוטף של השטיחים, כמו גם ניקוי תקופתי שרצוי שיערך על ידי אנשי מקצוע שמבינים בניקוי שטיחים. 

מדוע כדאי לבצע ניקוי שטיחים?

לא משנה מהו סוג השטיח שיש להם בבית ומאילו חומרים הוא עשוי, כל השטיחים בסופו של דבר צוברים לכלוך שקשה מאוד לנקות, כתמים וכמובן אבק רב. לכן, אחת למספר חודשים, תלוי בסוג השטיח ובעוד משתנים, כמו למשל אם יש לך חיית מחמד בבית או לא, כדאי לבצע ניקוי יסודי של השטיחים בבית על ידי חברה מקצועית שמתמחה בניקוי שטיחים. ניקוי שטיחים מקצועי לא רק שומר על הניקיון של השטיח אלא גם על ניקיון הבית כולו ואף מאריך את חייו של השטיח. 
אנחנו ב- 5 כוכבים ניקוי שטיחים וריפודים מתמחים בניקיון כל סוגי השטיחים והספות, תוך כדי שימת דגש על נקיון יסודי והארכת חיי השטיח שלכם. אנו נשמח לבצע כל עבודת נקיון של שטיחים או ריפודים בכדי להעניק לשטיח שלכם ניראות חדשה אך בעיקר בכדי לשמור על הנקיון של הבית והבריאות של בני הבית שלכם. 

כיצד ניתן לשמור על השטיח בין הטיפולים?

אז כפי שציינו, ניקוי וטיפול תקופתי לשטיח יש לבצע אחת למספר חודשים בהתאם לשטיח ולבית עצמו, אך יש מה לעשות גם בין הניקיונות המקצועיים על מנת שתוכלו לשמור על השטיח ועל בית נקי. קודם כל, דאגו לשאוב היטב את השטיח אחת לשבוע בעזרת שואב אבק חזק בכדי לנקות ממנו את כל הפירורים והלכלוכים שאתם מביאים הביתה. מעבר לכך, מומלץ לבצע שאיבה של איזורים אחרים בהם יכולה להצטבר קרדיט הבית כמו המזרון של המיטה, ספות, כריות ועוד. כמו כן החלפת מצעים אחת לשבועיים גם כן תתרום לכך שהבית שלנו יהיה נקי מהקרדית האבק.

בת ים ניקוי שטיח

תוכן עיניינים

אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב facebook
Facebook

צרו איתנו קשר בטופס

שירותי החברה

                Call Now Button