דרכים מומלצות לניקוי סוגי ריפודים שונים

הסלון הוא המרכז של הבית שלנו – בסלון אנו נוהגים לנוח ממשימות היום, לצפות בטלוויזיה, לשחק עם הילדים, לקרוא, לשמוע מוזיקה ולבצע שלל פעולות נוספות, אך במידה שהסלון לא מטופח, מלא בלכלוך ולא מריח טוב, כל החוויה שלנו נפגעת, ומעבר לכך, לא נעים לנו לארח חברים ובני משפחה.
חלק בלתי נפרד מהמראה של הסלון קשור למראה של הריפודים. 
כתמים על הריפוד פוגעים בספות ובכיסאות בצורה משמעותית, כאשר לא תמיד ניתן למנוע את התאונות הללו – בהן נשפך על הריפוד מיץ או קפה או כאשר נמרח על הספות מזון שקשה לנקות. 
בחלק מהמקרים הכתמים נוצרים בעקבות זיעה שבאה במגע עם הריפוד, כך או אחרת, התוצאה אינה מלבבת שכן המראה המעוצב והנקי של הסלון נפגע.

סוגים של בדים וריפודים – כיצד ניתן לנקות אותם?

ניתן להפחית את הסיכויים לכך שהריפוד ייפגע על ידי בחירה בריפוד שקל לנקות. חשיבה מוקדמת ובחירה בריפוד שניתן לניקוי באופן פשוט ככל אשר ניתן יכולה מאוד לסייע. כמו כן, חשוב לדעת כיצד לנקות את הריפוד במידה שהוא מתלכלך ובלי לגרום לנזקים.
קיימים ריפודים שעשויים מבדים מסוימים שניתן לנקות על ידי ניגוב באמצעות סמרטוט לח או מגבון. בחלק מהריפודים קיימת שכבה שמונעת מנוזלים להיספג בבד, כך שהנוזל נשאר בשכבה החיצונית של הריפוד ולא נספג, במקרים אלו ניתן לנקות את הריפוד באמצעות מטלית בלבד.
ריפודים אחרים דורשים ניקוי מסיבי יותר, ניקוי זה מתבצע באמצעות תכשירי ניקוי ייעודיים לחומרי הגלם מהם עשוי הריפוד או תכשירים שמתאימים לניקוי הסיבים.
אם מדובר על ריפוד דמוי עור או ריפוד עור, יהיה הרבה יותר קל לנקות את הריפוד ואפשר לעשות זאת באמצעות ניגוב במטלית לחה וניגוב. הסיבה שבגללה ניקוי ספות עור או ריפוד דמוי עור קל יותר היא שבמקרים אלו לא קיימות שכבות פנימיות, לכן, הנוזלים לא יכולים להיספג בהן. 
בכל מקרה שהוא, חשוב לטפל בכתמים ולנקות את הנוזלים במהירות. כמובן שהדרך היעילה ביותר לשמירה על ריפודים היא להימנע מללכלך אותם, אך כפי שצוין – לא תמיד הדבר אפשרי.
אם אתם מעוניינים לנקות את הריפוד של הכורסאות או הכיסאות שבביתכם בצורה מקצועית וליהנות מריפוד נקי ומרשים שיגרום לסלון שלכם להראות נפלא, אתם מוזמנים לפנות אל החברה שלנו – 5 כוכבים.
הידע שצברנו לאורך שנות עיסוקינו בתחום ניקיון ריפודים, הניסיון והוותק, מאפשרים לנו לדעת בדיוק באילו חומרים להשתמש וכיצד לבצע את עבודת ניקוי כל סוגי הריפודים בצורה מקצועית ויעילה. לאחר כל עבודת ניקיון שאנו מבצעים אנו מוודאים שלא נותרו כתמים, שריטות או שאריות על הריפוד.
אתם מוזמנים לצלצל אלינו, לשלוח לנו הודעת וואטסאפ או למלא את הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ונחזור אליכם בהקדם.
נשמח להעניק לכם שירות מקצועי ואמין ברמת 5 כוכבים.

דרכים מומלצות לניקוי סוגי ריפודים שונים

תוכן עיניינים

אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב facebook
Facebook

צרו איתנו קשר בטופס

שירותי החברה

                Call Now Button