ניקוי שטיח שאגי לבד בבית – המדריך המלא

לשטיחים שבביתנו יש לא מעט תפקידים: השטיחים יוצרים משטח רך שנעים לדרוך עליו, בעיקר במהלך החורף הקר, הם מבודדים רעשים שמגיעים מחוץ לבית ותורמים לעיצוב החללים. במקרים בהם מתגוררים בבית תינוקות וילדים, הופכים השטיחים את הרצפה למשטח נעים ובטוח יותר משום שהרכות שלהם מפחיתה את הסיכון לחבלות.

לצד היתרונות הרבים של שימוש בשטיחים, חשוב לבחור אותם בצורה נכונה, כך שהם יענו על הצרכים של בני הבית. חלק בלתי נפרד מהפרמטרים בהם יש להתחשב בעת בחירת השטיח הוא התחזוקה הנחוצה, שכן רמת התחזוקה משתנה משטיח לשטיח.

ניקוי שטיחי שאגי – יפים אך קשים לניקוי

שטיחי שאגי אהובים על רבים, ואכן, ניתן למצוא אותם במגוון בתים ואף במרפאות, משרדים וגני ילדים. האורך וצפיפות הסיבים של השטיחים גורמים להם להיות מאוד מיוחדים, כאשר הם גם משפיעים על האיכות שלהם. 

לצד החיבה הגדולה לשטיחי שאגי, הם לא מקלים על האנשים שבוחרים לרכוש אותם משום שהם מתלכלכים יותר מאשר שטיחים מסוגים אחרים. הסיבה לכך ששטיחי שאגי נוטים להתלכלך יותר משטיחים אחרים היא שהשערות שלהם ארוכות מאוד, לכן, הם חשופים יותר לאבק. במידה שדורכים על השטיחים עם נעליים שהגיעו מבחוץ, כמות הלכלוך עולה. משום שהשטיחים קשים יותר לניקוי, חשוב לדעת כיצד לנקות אותם באופן יעיל, כך שהם יישארו יפים ולא יהרסו.

ניקוי שטיחי שאגי בבית

לאחר שהסברנו מדוע קשה יותר לנקות שטיחי שאגי מאשר שטיחים אחרים ועד כמה חשוב לדעת כיצד לנקות אותם בצורה נכונה שתמנע נזקים ותאפשר לשטיח לשמור על יופיו, עולה השאלה: “האם אפשר לבצע את הניקוי באופן עצמאי?”, התשובה לשאלה אינה ברורה לגמרי משום שניתן לשאוב את שטיחי השאגי, אבל יש צורך בשואב ממש חזק, שכן על השואב להצליח לחדור לסיבים ולהסיר את הלכלוך שחדר פנימה ונמצא בקרבת המשטח. 

עוד בעיה בשימוש בשואב האבק נוצרת במקרה שהשיערות של השטיח מסתבכות.

ישנה אפשרות לנקות את השטיח עם שמפו שטיחים, שמפו זה ייעודי לשימוש בבית והוא מאפשר לבני הבית לשטוף את הלכלוך שהצטבר בשטיח. 

אופציה אחרת היא להפוך את השטיח ולהשאיר אותו הפוך למשך מספר ימים, בצורה זו ייפלו הלכלוכים על הרצפה (תודות לכוח המשיכה).

לצד כל השיטות הללו, חשוב לדעת שלא תמיד הן נושאות פרי, לכן, כדאי בחלק מהמקרים לקבל שירות של חברה לניקוי שטיחים מקצועית.

במקרה שבחרתם לעצמכם שטיח שאגי ואינכם מעוניינים בניקוי שטיח שאגי לבד בבית ואתם מעוניינים בניקוי בצורה מקצועית, כך שהוא יהיה נקי לחלוטין וישמור על המראה החינני שלו, אתם מוזמנים לפנות אל החברה שלנו – חמישה כוכבים. 

לחברה שלנו יש ניסיון רב בניקיון שטיחים, לרבות שטיחי שאגי שנחשבים לשטיחים שקשה יותר לנקות. 

אנו זמינים ללקוחותינו, עומדים בלוחות הזמנים ומעניקים שירות מקצועי ואדיב. 

נשמח להעניק לכם שירות.

שאגי ניקוי שטיח

תוכן עיניינים

אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב facebook
Facebook

צרו איתנו קשר בטופס

שירותי החברה

                Call Now Button