הילדים טינפו את הספה? – הכירו חמישה טיפים שימושיים לניקוי ספות

איך שומרים על ניקיון הסלון והספות כשיש ילדים קטנים בבית, איך אפשר לנקות לבד ומתי צריך לפנות אלינו- המקצוענים כדי שנשפר את נראות ביתכם.

ילדים קטנים, צרות גדולות

עד שהגיעו הילדים הצלחתם לשמור על הסדר ועל הניקיון בבית. הסלון שלכם היה מצוחצח והספות הבריקו אבל עם האושר, הביאו איתם הילדים גם את הלכלוך, הכתמים והספות שלכם כבר לא נראות כמו בעבר. ניסיתם להקפיד על כללים ואתם לא אוכלים בסלון, אבל לפעמים לאחד הילדים “בורח” , ילד אחר מצייר בטעות עם טוש על הספה והחבר שלהם התיישב על שוקולד שהיה לו בכיס והכתים את כל הספה. 

ספה נוחה, נקיה ובריאה

מעבר לעובדה שאנחנו רוצים להקפיד על ספות נקיות בשביל הניקיון, הן גם נותנות תחושה נקייה למראה הכללי. בזמן ניקיון הספות אנחנו גם מסלקים מהן חיידקים ושאריות אבק העלולים לגרום לאלרגיות ומאחר שאנחנו מבלים עליהן זמן רב בישיבה וברביצה, באירוח ובזמן משפחה, קל להבין מדוע חשוב לשמור על ניקוי הספות. 

טיפים שימושיים

טיפים שימושיים כוללים הקפדה על ניקוי הספה לעתים קרובות. הכניסו את שאיבת הספות לשגרת הניקוי השבועית שלכם ואל תדחו את המשימה הזאת ל”ניקיון הגדול” או לקראת החגים. ניקוי רציף של הספות ישמור על הסלון. 

בעת רכישת הסלון והספות הקפידו לקבל טיפים שימושיים מהו סוג הבד ומהי הדרך הנכונה ביותר לנקות אותו. רוב בדי ריפוד הספות עשויים מחומרים עמידים, יש ספות מעור, יש כאלה שהן רק מראה עור ועוד. אם אתם לא מכירים את סוג הבד או חומר הניקוי, בצעו ניסיון בפינה נסתרת כדי להבין את השפעת החומר על הבד. 

טיפים שימושיים כמו אל תרוצו לקנות חומרים מיוחדים לניקוי הספות הם מצוינים. לפעמים מטלית עם מים זה כל מה שתצטרכו. לדוגמה, במקרה של ספת עור- אפילו סודה לשתייה תהיה החומר הטוב ביותר עבורכם. היזהרו מחומרים חזקים כמו אקונומיקה שעלולים להזיק לבד ולגרום לכם נזק גדול. זכרו כי לפעמים כל מה שצריך זה רק שואב אבק. 

בעת שימוש במים בספות ורהיטי ריפוד, יש להקפיד שהייבוש יהיה מוחלט ולוודא שלא יושבים על ספות רטובות. לריפוד יש נטייה לקלוט יותר כתמים כאשר הוא רטוב ולהשאיר סימני ייבוש לא אחידים.

אחת לתקופה חשוב להזמין אותנו כדי שנבצע ניקוי וחיטוי מאסיבי, באמצעות חומרי ניקוי ייעודיים והמכשור המתוחכם שלנו המוציא את כל המים המלוכלכים שוב ושוב עד שהכול נקי. הלקוחות שמזמינים אותנו מעת לעת רואים את ההבדל המהותי בין נראותם של הרהיטים ביום יום, מול התוצאה בסוף הניקיון שלנו ומדובר בלא פחות ממהפך.

השאירו כאן את הפרטים שלכם ונשמח לתאם מועד עבור ניקיון מקצועי.


ניקוי ספות

ניקוי ספה טיפים

תוכן עיניינים

אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב facebook
Facebook

צרו איתנו קשר בטופס

שירותי החברה

                Call Now Button