מה התדירות המומלצת לניקוי ספות מעור?

אנשים רבים בוחרים לעצמם ספות מעור לסלון, מאחר ומדובר על אחת הבחירות הפופולאריות והנפוצות ביותר. ספות מעור נחשבות לאופציה מומלצת במיוחד, כאשר מדובר על בית המכיל ילדים או חיות מחמד, מאחר וספות אלו נחשבות לפשוטות יחסית לניקוי. לעומת ספות הבד אשר סופגות את כל הכתמים, ספות עור ניתן לא פעם לנקות באמצעות מטלית לחה. אך חשוב לזכור כי אפילו ספות מעור זקוקות אחת לתקופה לניקוי רציני ומקצועי, על מנת לשמור על הנראות שלהן ועל מנת למנוע מצב של אלרגנים, פירורים ומזיקים שונים, העלולים להתקיים בתוך הספה. אנו בחברת חמישה כוכבים מספקים שירותי ניקוי מקצועיים לספות עור ולספות בד. אנו משתמשים בחומרי הניקוי היעילים ביותר ובציוד החדיש ביותר, במטרה לספק לכל אחד ספה נקיה והיגיינית יותר.

ניקוי ספות מעור – כל מה שחשוב לדעת בנושא

על מנת להקפיד על סלון מוקפד ואלגנטי יש צורך לנקות את הספות אחת לתקופה. בצורה כזו, ניתן ליהנות מספות נקיות יותר ואווירה כללית נעימה יותר, מאחר ואף אחד לא היה רוצה לשבת על ספות מוכתמות או דביקות. יש לזכור כי רוב האנשים מוכנים להשקיע סכומי כסף משמעותיים בספות שלהם, אך על מנת ליהנות מהם לאורך זמן, יש צורך להשקיע בתחזוקה שלהם. למשל, אנשים רבים משתמשים בחומרי ניקוי שאינם מיועדים לספות, דבר שהורס את העור ומעניק לספה מראה לא אחיד. כמו כן, חשוב להרחיק את הספה משמש ישירה או ממקור חום, מאחר והדבר מייבש את העור וגורם לצבע שלו לדהות. מומלץ לשאוב את הספה אחת לתקופה, על מנת להיפטר מגרגרי האבק ומסוגי הלכלוך השונים, שעלולים למצוא את דרכם לתוך הספה. חשוב לא לשאוב את הספה לעיתים תכופות מידי, מאחר והדבר הורס את המרקם שלה.

ניקוי ספות מעור – כיצד לעשות זאת נכון?

ההמלצה הכללית היא להקפיד לשאוב את הספות באמצעות מברשת רכה אחת לתקופה, במטרה להיפטר מאלרגנים ומפירורי אוכל ואבק. לאחר מכן, מומלץ להעביר מטלית לחה, על מנת להסיר את השאריות שנדבקו לעור. חשוב לא להשתמש במטלית רטובה, מאחר ועודף מים עלול להרוס את הספה. לכן חשוב לייבש את הספה מיד לאחר העברת המטלית, במטרה לשמור עליה לאורך זמן. מעבר לכך, מומלץ להשתמש אך ורק בחומרי ניקוי ייעודיים לספות עור, מאחר וחומרים אלו מסוגלים להאריך את אורך החיים של הספה ולשפר את הנראות שלה. בנוסף לכך, כדאי להקפיד להזמין ניקוי ספות מקצועי אחת לשנה או לשנתיים, על מנת לשמור על הספה מפני קרדית האבק ומזיקים נוספים וליהנות מספה נעימה ונקייה יותר. 

אנו בחברת חמישה כוכבים מספקים שירותי ניקוי יסודיים ומקצועיים לכל סוגי הספות. אנו משתמשים בחומרי ניקוי ייעודיים, הנחשבים לידידותיים לסביבה ומקפידים על עבודה מקצועית ואיכותית. להזמנות ולקבלת פרטים נוספים, צרו קשר.

ניקוי ספת עור

תוכן עיניינים

אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב facebook
Facebook

צרו איתנו קשר בטופס

שירותי החברה

                Call Now Button